Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 35 km

Najbližšie mesto (km): Belek (1 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Popis

Hotel bol postavený v roku 2006, renovovaný v 2014 a je označovaný ako „high class design“ hotel. Rezort sa skladá z hlavnej budovy a vilkovej časti s názvom "Heaven Villas", postavenej len túto sezónu. Odporúčame ho najmä párom a mladým ľuďom hľadajúcim romantiku spojenú s intímnym prostredím. Špecialitou hotela sú vystúpenia rôznych svetových DJ-ov a umelcov. Hotel je známy vďaka poskytovaniu extra VIP služieb: v rámci tzv. anjelskej služby sa anjeli starajú o hostí počas pobytu, zabezpečujú procedúry, rezervácie v à la carte reštauráciách, SPA centre, organizujú prekvapenia (napr. narodeniny, výročia, svadby a pod.) a starajú sa o celkovú pohodu ubytovaných.

 

Poloha

Mestečko Belek je od hotela vzdialené 1 km, medzinárodné letisko v Antalyi 35 km, centrum Antalye je vzdialené 45 km od hotela. Pred vstupom do areálu sa nachádza autobusová zastávka aj stanovisko taxi. Hotel sa nachádza v stredisku známom vďaka profesionálnym golfovým ihriskám.

 

Pláž

Piesočnatá pláž je dlhá 300 m, má mólo a leží priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku, pavilóny sú za poplatok.

 

Vybavenie izieb

Priestranné ultramoderné izby majú balkón alebo terasu, SAT-TV, telefón, trezor, minibar, maxibar (za poplatok), WiFi, vírivku, kúpeľňu s WC a fénom. Izby sú zariadené v bielej farbe, s možnosťou osvetlenia na ľubovoľný farebný odtieň. K dispozícii je 5 špeciálne upravených izieb pre hendikepovaných klientov.

 

Strava

Hosťom je k dispozícii 1 hlavná reštaurácia, spolu 7 barov, cukráreň, snack bistro, Secret bistro, 7 à la carte reštaurácií (rybia, turecká, medzinárodná, afrodiziakálna, blind, sushi-teppenyaki, talianska).

 

Šport a zábava

Bez poplatku sú denné a večerné animácie, živá hudba, diskotéky, tenisové kurty, tenisové a squashové príslušenstvo, posilňovňa, plážový volejbal, volejbal, vodná gymnastika, akvapark, posilňovňa, aerobik, stolný tenis, šípky, pilates, joga, vodné pólo, step aerobik. Za poplatok je tenisové osvetlenie a kurzy, kolky, biliard, bowling a vodné športy na pláži.

 

Wellness

V hoteli je možné bez poplatku v SPA centre využiť parný kúpeľ, fínsku a ruskú saunu, turecký kúpeľ, vírivku, hydroterapiu a relaxačné zóny. Masáže, rôzne terapie, kozmetický salón, manikúra a pedikúra sú spoplatnené.

 

Koncept

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obed, občerstvenie, tea time, večeru, polnočnú večeru, nealkoholické nápoje, miestne a vybrané dovážané alkoholické nápoje i teplé nápoje. Niekotré dovážané nápoje a čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. Minibar denne zásobujú nealkoholickými nápojmi a pivom. Podrobný rozpis Ultra All Inclusive služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

Viac informácií nájdete na: www.stonegrouphotels.com

 

Fotografie a videá