Orex Travel
(Slovenska Republika)

ALVA DONNA EXCLUSIVE HOTELS & SPA

Konečná cena pre 2 osoby od:

Nádherný luxusný komplex patrí k hoteliérskej špičke. Ide o rezort, kde pre svojich hostí neustále monitorujú a zlepšujú služby, vďaka čomu získal ocenenie luxusného a rodinného hotela. Hotel bol postavený v roku 2005 s veľmi zaujímavou architektúrou v mestečku Boğazkent. Je obklopený krásami prírody Stredomoria. Hotelový komplex leží v tropickej záhrade plnej farieb pri súkromnej zlatistej pláži, označenej modrou vlajkou. Svojím profesionálnym prístupom a spoľahlivým a kvalitným servisom vám ponúka bohatý program, ktorý splní všetky vaše očakávania. Je vhodný pre všetkých, čo si potrpia na spojenie luxusu a kvalitných služieb, ako aj pre tých, ktorí sa chystajú na dovolenku s deťmi.ávania. Je vhodný pre všetkých, čo si potrpia na spojenie luxusu a kvalitných služieb.

Popis

Nádherný luxusný komplex patrí k hoteliérskej špičke. Ide o rezort, kde pre svojich hostí neustále monitorujú a zlepšujú služby, vďaka čomu získal ocenenie luxusného a rodinného hotela. Je obklopený krásami prírody Stredomoria. Hotelový komplex leží v tropickej záhrade plnej farieb pri súkromnej zlatistej pláži označenej modrou vlajkou. Svojím profesionálnym prístupom a spoľahlivým a kvalitným servisom vám ponúka bohatý program, ktorý splní všetky vaše očakávania. Je vhodný pre všetkých, čo si potrpia na spojenie luxusu a kvalitných služieb.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 7 km od centra Beleku, 40 km od medzinárodného letiska v Antalyi. Golfové ihrisko sa nachádza vo vzdialenosti 5 km.

 

Pláž

Izba má balkón, klimatizáciu, SAT-TV, telefón, trezor, minibar (denne dopĺňaný nealkoholickými nápojmi a pivom), súpravu na prípravu kávy a čaju, kúpeľňu s WC a fénom.

 

Vybavenie izieb

Súkromná piesočnatá pláž dlhá 300m sa nachádza priamo pred hotelom. Slnečníky, ležadlá, osušky sú na pláži a pri bazéne zdarma. K dispozícii je aj súkromná detská pláž. Za poplatok sú k dispozícii aj súkromné pavilóny.

 

Strava

Hotel ponúka 3 hlavné reštaurácie, v ktorých sa podávajú jedlá medzinárodnej a domácej kuchyne – detská, deluxe a panorama reštaurácia. Počas pobytu je tiež možné využiť 5 à la carte reštaurácií (ázijská, talianska, francúzska, rybia a steak house), 9 barov a 2 cukrárne.

 

Šport a zábava

Mini klub, detský bazén so šmykľavkami, vnútorný detský bazén, herňa, detské animácie, detské ihrisko, detská reštaurácia, detská diskotéka, detské kino a súkromná detská pláž.

 

Wellness

Zdarma sú k dispozícii denné a večerné animácie, živá hudba, vystúpenia, večerné šou, vodná gymnastika, stolné hry, kino, tenisový kurt, tenisové vybavenie, basketbal, volejbal, plážový volejbal, stolný tenis, šípky, mini futbal, lukostreľba, step aerobik, minigolf, posilňovňa. Spoplatňujú sa motorizované vodné športy na pláži, paintball, bowling, herňa a internetová kaviareň.

 

Pre deti

SPA centrum poskytuje zdarma saunu a turecký kúpeľ. Ostatné služby SPA centra sú k dispozícii za poplatok.

 

Web

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, polnočné večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, nealkoholické, miestne a vybrané dovážané alkoholické nápoje, teplé nápoje a zmrzlinu. Podrobný popis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii.

 

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?