Orex Travel
(Slovenska Republika)

ASIA BEACH RESORT & SPA

Konečná cena pre 2 osoby od:

Popis

Moderný a štýlový rezort, to je Asia Resort. Hotel postavený v orientálnom štýle nájdete v novom letovisku Oba. Po prvýkrát svoje brány otvoril v roku 2016. V blízkosti sa nachádza krásna piesočnatá pláž s vlastným mólom. Hotel ponúka svojim hosťom bohatý animačný program, no zároveň i relax a pohodlie pre všetkých klientov ako aj rodinám s deťmi.

 

Štandardné izby sú moderne a štýlovo zariadené s výhľadom na krajinu, bočným výhľadom na more alebo s priamym výhľadom na more. Sú vybavené klimatizáciou, LCD, TV, trezor, Wi-Fi, minibarom, telefónom, súpravou na prípravu kávy a čaju, fénom a vlastnou kúpeľnou so sprchou a WC.

 

Poloha

Hotel je od medzinárodného letiska v Antalyi vzdialený 130 km. Centrum  Alanye leží 3 km od hotela a letovisko Oba je vzdialené len 300 m.

 

Vybavenie izieb

Kamienkovo piesočnatá pláž je od hotela oddelená miestnou komunikáciu a nachádza sa 30 metrov od hotela. Na pláži sa nachádza mólo a snack bar.

 

Strava

Hlavná reštaurácia ponúka výber domácej i medzinárodnej kuchyne, hotel disponuje 2 á la carte reštauráciami (talianska a turecká), cukrárňou, 3 snack barmi a osvieženie nájdu hostia i v 6 baroch vrátane baru na pláži, vitamínoveho baru či disco baru.

 

Šport a zábava

Detský bazén, vnútorný detský bazén, bazén so šmýkačkami, detský mini klub, kino.

 

Wellness

Animácie, fitness centrum, squash, boccia, šípky volejbal, pilates miestnosť, za poplatok sú bowling, biliard, herňa, internetová kaviareň, vodné športy.

 

Pre deti

Bazény, sauna, hamam, parná miestnosť, za poplatok sú k dispozícii masáže, vírivka, soľná miestnosť, salón krásy.

 

Web

www.asiabeachresort.com

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?