Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 130km

Najbližšie mesto (km): Alanya 3 km

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 30 m

 

Popis

Moderný a štýlový rezort, to je Asia Resort. Hotel postavený v orientálnom štýle nájdete v novom letovisku Oba. Po prvýkrát svoje brány otvoril v roku 2016. V blízkosti sa nachádza krásna piesočnatá pláž s vlastným mólom. Hotel ponúka svojim hosťom bohatý animačný program, no zároveň i relax a pohodlie pre všetkých klientov ako aj rodinám s deťmi.

 

Poloha

Hotel je od medzinárodného letiska v Antalyi vzdialený 130 km. Centrum  Alanye leží 3 km od hotela a letovisko Oba je vzdialené len 300 m.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú moderne a štýlovo zariadené s výhľadom na krajinu, bočným výhľadom na more alebo s priamym výhľadom na more. Sú vybavené klimatizáciou, LCD, TV, trezor, Wi-Fi, minibarom, telefónom, súpravou na prípravu kávy a čaju, fénom a vlastnou kúpeľnou so sprchou a WC.

 

Pláž

Kamienkovo piesočnatá pláž je od hotela oddelená miestnou komunikáciu a nachádza sa 30 metrov od hotela. Na pláži sa nachádza mólo a snack bar.

 

Strava

Hlavná reštaurácia ponúka výber domácej i medzinárodnej kuchyne, hotel disponuje 2 á la carte reštauráciami (talianska a turecká), cukrárňou, 3 snack barmi a osvieženie nájdu hostia i v 6 baroch vrátane baru na pláži, vitamínoveho baru či disco baru.

 

Pre deti

Detský bazén, vnútorný detský bazén, bazén so šmýkačkami, detský mini klub, kino.

 

Šport a zábava

Animácie, fitness centrum, squash, boccia, šípky volejbal, pilates miestnosť, za poplatok sú bowling, biliard, herňa, internetová kaviareň, vodné športy.

 

Wellness

Bazény, sauna, hamam, parná miestnosť, za poplatok sú k dispozícii masáže, vírivka, soľná miestnosť, salón krásy.

 

Koncept

Ultra All inclusive – raňajky, obedy, večere formou bufetu. Možnosť využiť á la carte. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie informácie na: www.asiabeachresort.com

 

Fotografie a videá