Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 12km

Najbližšie mesto (km): Lara 9 km

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 350m

 

Popis

Sympatický hotelový komplex patriaci do obľúbenej siete hotelov Aska, sa nachádza na príjemnom a pokojnom mieste, priamo na pláži. Hotel sa skladá z 3 blokov a poskytuje nádherný panoramatický výhľad na záliv. K dispozícii sú 3 bazény, fitness centrum, SPA centrum, kaderníctvo, obchody (striebro, suveníry, butiky), požičovňa motorových vozidiel, fotograf, lekár, čistiareň a internetová miestnosť. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, najmä však pre ľudí, ktorí vyhľadávajú pokoj a relax.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 97 km od medzinárodného letiska v Antalyi. Centrum Antalye je vzdialené 107 km  a približne 25km je od hotela Alanya so svojím rušným centrom.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom s vodou, trezorom (za poplatok) a kúpeľňou s WC, vaňou a fénom.

 

Pláž

Súkromná hotelová piesočnato-kamienková pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Vstup do mora je pri hoteli z móla a približne vo vzdialenosti 250m sa nachádza pozvoľný vstup do mora. Ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú k dispozícii bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu je možné využiť à la carte reštauráciu, k dispozícii je aj Lobby bar a Pool & snack bar.

 

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub (4-12 rokov) s detskými animáciami, detský bazén, destký bufet a detské stoličky v reštaurácii.

 

Šport a zábava

Bez poplatku je možné využiť denné a večerné animácie, stolný tenis, fitness centrum, basketbal, plážový volejbal a tenis.  Za poplatok sú motorové vodné športy, osvetlenie tenisového kurtu a biliard.

 

Wellness

Sauna a turecký kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú ostatné služby SPA centra.

 

Web

Bližšie informácie na: http://askahotels.com/en/index.html

 

Fotografie a videá