Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: Medzinárodné letisko Antalya 110 km

Najbližšie mesto (km): Avsallar 5 km

Typ pláže: Kamienkovo - piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 50 m

 

Popis

Tento príjemný rodinný hotel zo siete Aydinbey sa nachádza v mestečku Türkler a zrekonštruovaný bol v roku 2015. Pozostáva z dvoch hlavných budov a piatich menších domčekov. Na nákupy si môžete zájsť dolmušom pri ceste, ktorý vás vezme buď do Avsallaru alebo na bazár. Hotelový komplex Aydinbey Gold Dreams nepatrí k najokázalejším luxusným rezortom, ale je pohodlný, príjemný ako aj hotelový personál, ktorý sa svedomito stará o kvalitu a služby hotela rovnako, ako aj o jeho čistotu. Hotel je vhodný pre nenáročnú klientelu alebo rodiny s deťmi, na ktoré tu čaká množstvo skvelého programu v podaní šikovných animátorov.

 

Poloha

Od Alanye je hotel vzdialený 25 km, od Avsallaru 5 km, od medzinárodného letiska v Antalyi 110 km a 120km od historického centra Antalye.

 

Vybavenie izieb

Izba má balkón, SAT-TV, telefón, trezor, minibar, AC, kúpeľňu s WC a fénom. K dispozícii sú i špeciálne upravené izby pre hendikepovaných klientov. Wi-Fi je k dispozícii v lobby a vonkajšej časti rezortu.

 

Pláž

Súkromná piesočnato-kamienková pláž je ocenená modrou vlajkou, leží 50 m od hotela cez miestnu komunikáciu. Priamo z hotelovej záhrady vedie podchod na pláž. Ležadlá, matrace a slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Osušky sú za zálohu.

 

Strava

Hlavná reštaurácia, 4 barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne, Snack bar, 2 à la carte reštaurácie (turecká, rybia).

 

Pre deti

Zadarmo je k dispozícii mini klub (pre deti vo veku 4-12 rokov), minidisko, denné a večerné animácie, detský bazén, detské ihrisko. Stráženie detí je za poplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku sú denné a večerné animácie, vodná gymnastika, stolný tenis, posilňovňa, plážový volejbal, šípky, boccia. Spoplatňujú vodné športy na pláži, biliard, herňu či  internetovú kaviareň.

 

Wellness

Zdarma je k dispozícii sauna, vírivka a turecké kúpele, za poplatok masáže, salón krásy, ošetrenie pleti, píling, SPA centrum.

 

Koncept

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie, nealkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje a teplé nápoje. Čerstvé ovocné šťavy a dovážané alkoholické nápoje, nápoje vo fľašiach, turecká káva a zmrzlina sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie informácie na: www.aydinbeyhotels.com.tr

Fotografie a videá