Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: Medzinárodné letisko Antalya 60 km

Najbližšie mesto (km): Colakli 4 km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Popis

Tento hotelový komplex otvorený v roku 2008 leží priamo na šírej piesočnatej pláži, patriacej k najkrajším na tureckej riviére nazývanej Evrenseki. Čistá, široká, ideálna na prechádzky po pláži, pri ktorých pocítite hodvábne jemný piesok a šum vĺn, pričom vás krásne opália hrejivé lúče rozpáleného slnka. Hotelový personál sa stará príkladne o areál, v ktorom môžete nájsť vždy krásne upravené a udržiavané záhrady. Aydinbey Kings Palace patrí medzi kvalitné  hotely a výhodou je jeho poloha blízko historického centra. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, rodinky s deťmi, ale aj pre náročnejšiu klientelu. Wi- Fi je k dispozícii v Lobby.

 

Poloha

Od Side je hotel vzdialený približne 15 km, centrum Antalye je vzdialené 70 km a od medzinárodného letiska v Antalyi je vzdialený 60 km.

 

Vybavenie izieb

Upratovanie, výmena posteľnej bielizne i uterákov prebieha denne. Izby majú balkón, SAT-TV, telefón (za poplatok), trezor, minibar, súprava na prípravu čaju, AC, kúpeľňu s WC a fénom. Izby sú zariadené vkusne a komfortne. K dispozícii sú 4 izby pre hendikepovaných hostí.

 

Pláž

Piesočnatá pláž ocenená modrou vlajkou sa nachádza priamo pred hotelom, ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia ponúka jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne, 6 barov, z ktorých Lobby Bar je otvorený 24 hodín, 6 à la carte reštaurácií (turecká, stredomorská, ázijská, rybia,mexická, BBQ) - 1x počas pobytu zdarma.

 

Pre deti

Bez poplatku deti využívajú detský klub (4-12 rokov), detské animácie, detský bazén, detské ihrisko. Stráženie detí je za poplatok.

 

Šport a zábava

Zdarma môžete využiť animácie, posilňovňu, stolný tenis, šípky, plážový volejbal, gymnastiku, aerobik, vodnú gymnastiku, aquapark. Spoplatnený je biliard,herňa, bowling, vodné športy na pláži.

 

Wellness

SPA centrum disponuje saunami, tureckým kúpeľom a parnou miestnosťou bez poplatku. Za poplatok sú masáže a ošetrenie pleti, salón krásy.

 

Koncept

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere podávané vo forme bufetových stolov, gozleme, nealkoholické nápoje, miestne a vybrané dovážané alkoholické nápoje a teplé nápoje. Popoludní sa servíruje občerstvenie, čaj, káva, zákusky, zmrzlina. Minibar denne dopĺňajú nealkoholickými nápojmi a pivom. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie informácie na: www.aydinbeyhotels.com.tr

 

Fotografie a videá