Orex Travel
(Slovenska Republika)

AYDINBEY KINGS PALACE & SPA

Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: Medzinárodné letisko Antalya 60Km

Najbližšie mesto (km): Colakli 4 Km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0m

 

Konečná cena pre 1 osobu od:

Popis

Tento hotelový komplex otvorený v roku 2008 leží priamo na šírej piesočnatej pláži, patriacej k najkrajším na tureckej riviére nazývanej Evrenseki. Čistá, široká, ideálna na prechádzky po pláži, pri ktorých pocítite hodvábne jemný piesok a šum vĺn, pričom vás krásne opália hrejivé lúče rozpáleného slnka. Hotelový personál sa stará príkladne o areál, v ktorom môžete nájsť vždy krásne upravené a udržiavané záhrady. Aydinbey Kings Palace patrí medzi kvalitné  hotely a výhodou je jeho poloha blízko historického centra. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, rodinky s deťmi, ale aj pre náročnejšiu klientelu. Wi- Fi je k dispozícii v Lobby.

 

Poloha

Od Side je hotel vzdialený približne 15 km, centrum Antalye je vzdialené 70 km a od medzinárodného letiska v Antalyi je vzdialený 60 km.

 

Pláž

Piesočnatá pláž ocenená modrou vlajkou sa nachádza priamo pred hotelom, ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Vybavenie izieb

Upratovanie, výmena posteľnej bielizne i uterákov prebieha denne. Izby majú balkón, SAT-TV, telefón (za poplatok), trezor, minibar, súprava na prípravu čaju, AC, kúpeľňu s WC a fénom. Izby sú zariadené vkusne a komfortne. K dispozícii sú 4 izby pre hendikepovaných hostí.

 

Strava

Hlavná reštaurácia ponúka jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne, 6 barov, z ktorých Lobby Bar je otvorený 24 hodín, 6 à la carte reštaurácií (turecká, stredomorská, ázijská, rybia,mexická, BBQ) - 1x počas pobytu zdarma.

 

Šport a zábava

Zdarma môžete využiť animácie, posilňovňu, stolný tenis, šípky, plážový volejbal, gymnastiku, aerobik, vodnú gymnastiku, aquapark. Spoplatnený je biliard,herňa, bowling, motorové vodné športy na pláži.

 

Wellness

SPA centrum disponuje saunami, tureckým kúpeľom a parnou miestnosťou bez poplatku. Za poplatok sú masáže a ošetrenie pleti, salón krásy.

 

Pre deti

Bez poplatku deti využívajú detský klub (4-12 rokov), detské animácie, detský bazén, detské ihrisko. Stráženie detí je za poplatok.

 

Web

Bližšie informácie na: www.aydinbeyhotels.com.tr

 

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?