Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 90 km

Najbližšie mesto (km): Manavgat (25 km)

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Popis

Menší udržiavaný hotel s priateľskou atmosférou je vhodný pre všetky vekové kategórie a rodiny s deťmi. Pred jeho areálom sa nachádza pekná piesočnato-kamienková pláž s mólom, čo je veľkou výhodou tohto hotela. Hotel poskytuje služby All Inclusivu a ubytovanie v účelne zariadených 138 izbách. Pre najmenších hotel ponúka detský bazén, 2 šmykľavky, ihrisko a mini klub so zábavnými aktivitami. Wifi je v lobby bez poplatku.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 25 km od historického centra Manavgat a medzinárodné letisko Antalya je vzdialené 90 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, SAT-TV, centrálnou AC, telefónom, minibarom, trezorom (bez poplatku), kúpeľňou so sprchou a fénom. Ekonomické izby sú bez balkóna a veľkosťou 18-21 m².

 

Pláž

Piesočnato-kamienková pláž s mólom sa nachádza pred areálom hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Osušky sú za poplatok.

 

Strava

K dispozícii je hlavná reštaurácia, ktorá podáva jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne; á la certe reštaurácia (za poplatok), 5 barov, vrátane baru na pláži a na diskotéke (za poplatok).

 

Pre deti

Zdarma je možné využiť mini klub (4-12 rokov), animácie, ihrisko, šmykľavky. Opatrovateľka je na vyžiadanie za poplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku sú k dispozícii denné a večerné animácie, fitness centrum od 8:30-18:00, aerobic, stolný tenis, plážový volejbal. Za poplatok sú vodné športy; biliard, minigolf, diskotéka, herňa, vybavenie a osvetlenie tenisového kurtu.

 

Wellness

Bez poplatku je turecký kúpeľ, sauna. Za poplatok sú masáže, peeling.

 

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy formou bufetu, občerstvenie, nočnú polievku, zmrzlinu, nealkoholické a miestne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Importované nápoje, freshe, turecká káva, nápoje vo fľaši a nápoje na diskotéke sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.   

 

Web

Pre viac informácií: http://clubaquaplaza.com/en/

 

 

Fotografie a videá