Orex Travel
(Slovenska Republika)

CLUB HOTEL TITAN

Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 110 km

Najbližšie mesto (km): Mahmutlar 4 km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 250 m

 

Konečná cena pre 1 osobu od:

Popis

Príjemný štvorhviezdičkový hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie. Hotel pozostáva z hlavnej budovy, má 327 izieb,  výťahy, vstupnú halu s 24 hodinovou recepciou, 2 vonkajšie bazény, tobogany, 2 detské bazény, konferenčné miestnosti. K dispozícii je sauna, SPA centrum, salón krásy, kaderníctvo, zlatníctvo, fotograf, herňa, hammam, fitnes centrum, lekár, čistiareň, zmenáreň, obchod so suvenírmi, medzinárodné animátorské tímy, obchodné centrum, WiFi (za poplatok).

 

Poloha

Hotel sa nachádza v centre Konakli a nákupné stredisko je od hotela vzdialené 800 m, Alanya 12 km, medzinárodné letisko Antalya je vo vzdialenosti 110 km. V blízkosti hotela sa nachádza známa diskotéka Summer Garden a množstvo nákupných možností.

 

Pláž

Piesočnato-kamienková pláž je vzdialená 250 m. Ležadlá a slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Uteráky a matrace sú za poplatok.

 

Vybavenie izieb

Štandardná izba má balkón, SAT-TV, telefón, trezor, AC, kúpeľňu so sprchou, WC a fénom. K dispozícii sú aj 2 izby pre hendikepovaných klientov.

 

Strava

Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia ponúkajúca domácu i medzinárodnú kuchyňu,  Beach – Snack Bar, Pool Bar a jedna a´la carte reštaurácia (za poplatok).

 

Šport a zábava

K dispozícii sú denné a večerné animácie, aerobik, vodná gymnastika, boccia, šípky, stolný tenis, fitnes centrum, plážový volejbal. Za poplatok  sú  vodné športy na pláži, herňa.

 

Wellness

K dispozícii  je hammam bez poplatku. Všetky služby SPA centra, sauna, jacuzzi,  salón krásy a masáže sú spoplatnené.

 

Pre deti

Bez poplatku je možné využiť mini klub (4-12 rokov), detské animácie, detský bazén, detskú stoličku v reštaurácií, detské ihrisko, detskú postieľku.

 

Web

Pre viac informácií: www.titanhotels.com

 

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?