Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 150 km

Najbližšie mesto (km): Mahmutlar 4 km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 250 m

 

Popis

Príjemný štvohviezdičkový hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie. Hotel pozostáva z hlavnej budovy, má 161 izieb,  výťahy, vstupnú halu s 24 hodinovou recepciou, 2 vonkajšie bazény, tobogany, 2 detské bazény, konferenčné miestnosti. K dispozícii je sauna, SPA centrum, salón krásy, kaderníctvo, zlatníctvo, fotograf, herňa, hammam, fitnes centrum, lekár, čistiareň, zmenáreň, obchod so suvenírmi, medzinárodné animátorské tímy, obchodné centrum, WiFi.

 

Poloha

Hotel sa nachádza v oblasti Mahmutlar - 4 km, Alanya 16 km, medzinárodné letisko Antalya je vo vzdialenosti 150 km. V blízkosti hotela sa nachádza množstvo nákupných možností. Presun na hotel môže trvať aj 4 h vzhľadom na premávku a zastávky ostatných cestujúcich na hoteloch počas transferu.

 

Vybavenie izieb

Štandardná izba má balkón, SAT-TV, telefón, trezor (na recepcii za poplatok), minibar (fľaša minerálnej vody pri príchode) AC, kúpeľňu so sprchou, WC a fénom. K dispozícii sú aj 2 izby pre hendikepovaných klientov.

 

Pláž

Piesočnato-kamienková pláž je vzdialená 250 m. Ležadlá a slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Uteráky a matrace sú za poplatok.  

 

Strava

Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia ponúkajúca domácu i medzinárodnú kuchyňu,  Beach – Snack Bar, Pool Bar a jedna a´la carte reštaurácia (za poplatok).

 

Pre deti

Bez poplatku je možné využiť mini klub (4-12 rokov), detské animácie, detský bazén, detskú stoličku v reštaurácií, detské ihrisko, detskú postieľku.

 

Šport a zábava

K dispozícii sú denné a večerné animácie, aerobik, vodná gymnastika, boccia, šípky, stolný tenis, fitnes centrum, plážový volejbal. Za poplatok sú vodné športy na pláži, herňa, biliard.   

 

Wellness

K dispozícii  je hammam bez poplatku. Všetky služby SPA centra, sauna, jacuzzi,  salón krásy a masáže sú spoplatnené.

 

Koncept

All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, snack počas dňa, nealkoholické nápoje, lokálne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Turecká káva, čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. Hotel nie je povinný poskytnúť stravu mimo vyhradeného času na stravovanie. Rozsah a kvalita stravovania závisí od triedy, kategórie, veľkosti a ceny ubytovacieho zariadenia, ako aj miestnych tradícií a zvyklostí. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

Pre viac informácií: www.titanhotels.com

 

Fotografie a videá