Orex Travel
(Slovenska Republika)

CLUB KASTALIA HOLIDAY VILLAGE

Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 113 km

Najbližšie mesto (km): Alanya (12 km)

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Konečná cena pre 2 osoby od:

Popis

Priateľský udržiavaný hotelový komplex leží priamo pri pláži a je vhodný pre všetky vekové kategórie a pre rodiny s deťmi. Pestrý areál hotela s bazénmi, akvaparkom, plážovým volejbalom aj pre profesionálov, 4 tenisové kurty zabezpečí nezabudnuteľnú dovolenku nie len pre najmeších, ale aj pre športových nadšencov. Má spolu 416 izieb. 1 km od hotela je centrum Konakli s množstvom nákupných možností. Wifi je v hotely za poplatok.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 1 km od centra Konakli, 12 km od Alanye a medzinárodné letisko Antalya je vzdialené 113 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom/terasou, SAT-TV, AC, telefónom, minibarom, trezorom (za poplatok), kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom, o rozlohe 30m². Club izba má rozmer 16m². K dispozícii je 10 izieb pre hendikepovaných klientov.

 

Pláž

Súkromná piesočnato-kamienková pláž, s mólom, sa nachádza pred hotelovým areálom. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

K dispozícii je hlavná reštaurácia, ktorá podáva jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne; 4 bary, vrátane baru na pláži a na diskotéke (spoplatnené nápoje po 0:00).

 

Pre deti

Zdarma je možné využiť mini klub (4-12 rokov), detský bazén, animácie, ihrisko, tobogany. Opatrovateľka je k dispozícii za poplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku sú k dispozícii denné a večerné animácie, fitness centrum, plážový volejbal, 4 tenisové kurty, aquapark. Za poplatok je zapožičanie tenisových rakiet a osvetlenie kurtov, vodné športy.

 

Wellness

Zadarmo hotel ponúka hammam, za poplatok sú masáže, sauna, peeling, kaderníctvo a ostatné služby SPA centra.

 

Koncept

All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, snack servis, gozleme, zmrzlinu, nealkoholické a lokálne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Importované nápoje, freshe, nápoje vo fľaši sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

www.clubkastalia.com.tr

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?