Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 113 km

Najbližšie mesto (km): Alanya (12 km)

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Popis

Priateľský udržiavaný hotelový komplex leží priamo pri pláži a je vhodný pre všetky vekové kategórie a pre rodiny s deťmi. Pestrý areál hotela s bazénmi, akvaparkom, plážovým volejbalom aj pre profesionálov, 4 tenisové kurty zabezpečí nezabudnuteľnú dovolenku nie len pre najmeších, ale aj pre športových nadšencov. Má spolu 416 izieb. 1 km od hotela je centrum Konakli s množstvom nákupných možností. Wifi je v hotely za poplatok.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 1 km od centra Konakli, 12 km od Alanye a medzinárodné letisko Antalya je vzdialené 113 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom/terasou, SAT-TV, AC, telefónom, minibarom, trezorom (za poplatok), kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom, o rozlohe 30m². Club izba má rozmer 16m². K dispozícii je 5 izieb pre hendikepovaných klientov.

   

Pláž

Súkromná piesočnato-kamienková pláž, s mólom, sa nachádza pred hotelovým areálom. Ležadlá, matrace, slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Osušky sú za depozit.  

 

Strava

K dispozícii je hlavná reštaurácia, ktorá podáva jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne; 4 bary, vrátane baru na pláži a na diskotéke (spoplatnené nápoje po 0:00).

 

Pre deti

Zdarma je možné využiť mini klub (4-12 rokov), detský bazén, animácie, ihrisko, tobogany. Opatrovateľka je k dispozícii za poplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku sú k dispozícii denné a večerné animácie, fitness centrum, plážový volejbal, 4 tenisové kurty, aquapark. Za poplatok je zapožičanie tenisových rakiet a osvetlenie kurtov, vodné športy.

 

Wellness

Zadarmo hotel ponúka hammam, za poplatok sú masáže, sauna, peeling, kaderníctvo a ostatné služby SPA centra.

 

Koncept

All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, snack servis, gozleme, zmrzlinu, nealkoholické a lokálne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Importované nápoje, freshe, nápoje vo fľaši sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

Pre viac informácií: http://www.clubkastalia.com.tr/en/

 

Fotografie a videá