Orex Travel
(Slovenska Republika)

CRYSTAL PALACE LUXURY RESORT & SPA

Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 55 km

Najbližšie mesto (km): Çolaklı

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Konečná cena pre 1 osobu od:

Popis

Kvalitný hotelový komplex ponúka množstvo aktivít, či už pre náročných alebo rodiny s deťmi. Hotel ponúka komfortne zariadené izby s výhľadom na tyrkysové more alebo na malebnú krajinu, vonkajší bazén s tobogánmi, akvapark, detský bazén či vnútorný bazén a vlastnú súkromnú pláž s jemným pieskom, kde môžete nerušene relaxovať pri šume mora. Pre aktívnych sú k dispozícii rôzne možnosti športového vyžitia, vrátane tenisu či vodného póla. K dispozícii je aj SPA centrum so širokou ponukou služieb, etážová služba, parkovisko, WiFi vo vstupnej hale a v  izbách zdarma, nákupná pasáž, lekár, čistiareň, internetová kaviareň (za poplatok) a 3 konferenčné miestnosti.

 

Poloha

Hotel sa nachádza v oblasti Side pri Çolaklı, 55 km od letiska v Antalyi a 60km od cetra Antalye.

 

Pláž

Piesočnatá pláž dlhá 150 m leží priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú bez poplatku.

 

Vybavenie izieb

Izba má balkón s výhľadom na more alebo s bočným výhľadom na more, AC, SAT- LCD TV, telefón (za poplatok), trezor, minibar, WiFi, kúpeľňu s WC a fénom. K dispozícii sú izby pre hendikepovaných klientov.

 

Strava

Hostia budú pri príchode privítaní tradičným dezertom cezerye a tureckým sladkým ovocným nápojom  sherbet.

Hotel poskytuje hlavnú reštauráciu, 5 à la carte reštaurácií (nutná rezervácia vopred) a niekoľko druhov barov, kaviareň a cukráreň.

 

Šport a zábava

Zdarma je tenisový kurt, basketbal, plážový volejbal, stolný tenis, posilňovňu, vodné pólo, aqua aerobik, aerobik, strečing, šípky, minigolf a kino. Za poplatok je herňa, biliard, bowling, stolný futbal, osvetlenie tenisového kurtu a zapožičanie tenisovej výbavy, vodné športy, internetová kaviareň, vodný bicykel.

 

Wellness

Využite turecký kúpeľ, bio a fínska saunu, parnú, snežnú a soľnú miestnosť, vnútorný bazén. Za poplatok sú masáže, píling, hammam, vírivka.

 

Pre deti

Mini klub pre deti vo veku od 4 – 12 rokov a junior klub pre deti od 13- 16 rokov s ihriskami, detský bazén, aquapark.

 

Web

Ultimate All Inclusive koncept vo forme bufetových stolov zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obed, občerstvenie počas dňa, večeru, nočné bufetové stoly, zmrzlinu, nealkoholické nápoje, teplé nápoje, miestne a vybrané dovážané alkoholické nápoje.

 

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?