Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 90 km

Najbližšie mesto (km): Okurcalar

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

 

 

Popis

Kvalitný hotel, ktorému dominuje nádherná tropická záhrada s množstvom exotických rastlín sa netají svojím pozitívnym prístupom k ochrane prírody a životného prostredia. Hotel s výbornou gastronómiou a bezchybným servisom dávame do pozornosti predovošetkým klientom, ktorým počas dovolenky nechýba ruch živého dovolenkového letoviska. Priestranný hotelový areál, bazénový komplex so šmykľavkami a lunapark ocenia aj rodiny s deťmi. Rozsiahly hotel z luxusnej hotelovej siete Delphin, situovaný pri piesočnatej pláži, sa skladá z hlavnej trojposchodovej budovy a 3 vedľajších budov. V areáli hotela sa nachádza nákupne stredisko, kde je možné nájsť kaderníctvo, butiky, drogériu, klenotníctvo, obchod s kožou či obchod s kabelkami. Hostia majú prístup k bazénom susedného hotela Delphin Botanik Platinum okrem jedného, a aj kyvadlovej dopravy do Alanye, Manavgatu a Side (zdarma, avšak nutná rezervácia dopredu).Wi-FI je k dispozícii v priestoroch lobby.

 

Poloha

Hotel sa nachádza v časti Okurcalar, 32 km od Alanye a 30 km od Side; letisko v Antalyi je vzdialené 90 km.

Vybavenie izieb

Štýlovo zariadené izby sú vybavené balkónom, AC, LCD-TV, telefónom, trezorom, minibarom, kúpeľňou s WC a fénom. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných klientov.

 

Pláž

Piesočnato-kamienková pláž leží priamo pred hotelom. Slnečníky, ležadlá, plážové osušky a matrace sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia ponúkajúca domácu i medzinárodnú kuchyňu, 6 à la carte reštaurácií (turecká, rybia, čínska, talianska, japonská, sushi) a 9 barov, vrátane baru na diskotéke.

 

Pre deti

Je možné využiť mini klub (4-12 rokov), 3 detské bazény, tobogány, detské ihrisko, lunapark, detské menu, animácie, detské kino, mini disco, vypožičanie detského kočíka možné za poplatok.

 

Šport a zábava

Využite denné a večerné animácie, kino, plážový volejbal, aerobik, posilňovňu, tenisové kurty a ich osvetlenie, diskotéku, televíznu miestnosť, šípky, stolný tenis, lunapark. Za poplatok je herňa, kolky, lekcie tenisu, tenisové vybavenie, motorové vodné športy, biliard, lekcie potápania.

 

Wellness

Zdarma využite hammam, turecký kúpeľ, parný kúpeľ, saunu, vírivku. Spoplatnené je SPA centrum, masáže, píling, kaderníctvo, kozmetický salón, arómaterapia a služby lekára v určených hodinách.

 

Koncept

All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie, zmrzlinu, kávu, zákusky, nealkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje i teplé nápoje. Dovážané alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťavy a fľaškové nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie informácie na: www.botanikhotel.com

 

Fotografie a videá