Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 90 km

Najbližšie mesto (km): Okurcalar

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Popis

Luxusný hotelový komplex vyššej kategórie má 6 poschodí, bol otvorený začiatkom roku 2014. Hotel sa nachádza na pobreží tureckej riviéry s krásnou piesočnato-kamienkovou plážou. Hostia môžu pre pohodlný vstup do mora použiť mólo. Majú tiež možnosť využitia bazénov susedného hotela Delphin Botanik, kyvadlovej dopravy do Alanye, Manavgatu a Side (zdarma, avšak nutná rezervácia dopredu). Tento obľúbený rezort s unikátnou architektúrou očarí svojimi kvalitnými službami, a tiež svojím akvaparkom pre deti a dospelých, lunaparkom, ktorý ocenia predovšetkým deti, animačným tímom počnúc a hotelovým personálom končiac. Hotel je vhodný pre rodiny s deťmi, páry ale aj pre náročnejších klientov. Wifi je bez poplatku v lobby aj na izbách.

 

Poloha

Hotel sa nachádza v stredisku Okurcalar, 32 km od Alanye a 90 km od letiska v Antalyi.

 

Vybavenie izieb

Komfortne zariadené štandardné izby sú vybavené balkónom, SAT-TV, minibarom (dopĺňajú denne pivom, vodou), telefónom, trezorom (bez poplatku), AC, kúpeľňou s WC a fénom. K dispozícii je 5 izieb pre hendikepovaných klientov.

 

Pláž

Súkromná piesočnato-kamienková pláž sa nachádza priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky, matrace sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Osušky sú za zálohu.

 

Strava

K dispozícií je hlavná reštaurácia podávajúca jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne, 5 à la carte reštaurácií (mexická, talianska, grécka, lebanonská, ázijská), 5 barov -  vrátane baru na pláži.

 

Pre deti

Je možné využívať mini klub (4-12 rokov), detské ihrisko, detskú diskotéku, mini kino, animácie, detské menu, lunapark, akvapark, vypožičanie detského kočíka možné za poplatok.

 

Šport a zábava

Zdarma si môžete užívať denné a večerné animácie, posilňovňu, diskotéku, tenisový kurt, stolný tenis, aerobik, plážový volejbal, vodné polo, vodnú gymnastiku, lunapark (vo vedľajšom hoteli Delhin Botanik), šípky, kanoe a windsurfing (s certifikátom). Spoplatňujú lekcie tenisu, tenisové vybavenie, vodné športy na pláži, biliard a kolky.

 

Wellness

Bez poplatku môžete využiť  turecký kúpeľ, parný kúpeľ a saunu. Za poplatok sú ostatné služby SPA centra, ako masáže, píling, vírivka, kaderníctvo.

 

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere podávané vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, gozleme, tea time, zmrzlinu, kávu, zákusky, wafle, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby. Alkoholické nápoje z dovozu a fľašované nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

Web

Bližšie informácie na: www.delphinhotel.com

 

Fotografie a videá