Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 90 km

Najbližšie mesto (km): Okurcalar

Typ pláže: Piesočnatá so štrkovým vstupom

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Popis

Kvalitný rodinný hotelový komplex zo siete Delphin leží priamo pri piesočno - štrkovej pláži, v krásnom prostredí palmových stromov a pestrofarebnej záhrady. Hotel pozostáva z hlavnej 6-poschodovej a vedľajšej 7-poschodovej budovy, v ktorej sa nachádzajú prevažne rodinné izby. V areáli sa nachádza menší akvapark, lunapark a nákupná pasáž. Wifi je na izbách a v lobby bez poplatku.

 

Poloha

Hotel sa nachádza v stredisku Okurcalar, 90 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 32 km od mesta Alanya a Side a 10 km od mestečka Avsallar.  

 

Vybavenie izieb

Priestranné moderné štandardné izby sú vybavené balkónom, AC, SAT-TV, telefónom, trezorom, minibarom (dopĺňaným denne), kúpeľňou s WC a fénom. K dispozícii sú takisto 5 izieb pre hendikepovaných klientov.

 

Pláž

Piesočnatá pláž so štrkovým vstupom do mora sa nachádza pri hoteli. Slnečníky, ležadlá a matrace sú na pláži a pri bazéne k dispozícii bez poplatku. Osušky sú za zálohu.

 

Strava

Hlavná reštaurácia, 7 à la carte reštaurácií (turecká, čínska, talianska, japonská, mexická, rybia, stredomorská), 14 barov, vrátane diskotékového baru, baru na pláži a detského baru.

 

Pre deti

Mini klub (4-12 rokov), animácie, detské menu v reštaurácii, detská stolička v reštaurácii, vonkajšie a vnútorné detské bazény, ihrisko, mini disco, detské kino, detský kočík za zálohu.

 

Šport a zábava

K dispozícii sú animácie, športové turnaje, tenisové kurty ich osvetlenie, kino, posilňovňa, plážový volejbal, stolný tenis, šípky, aerobik, vodné pólo, gymnastika, step aerobik, kanoe, televízna miestnosť, diskotéka. Za poplatok sú lekcie tenisu, tenisové vybavenie, kolky, biliard, herňa, vodné športy a škola potápania.

 

Wellness

Bez poplatku môžete využiť saunu, hammam, parný kúpeľ a turecký kúpeľ. Za poplatok sú ostatné služby SPA ako napríklad masáže, píling, vírivka,  kaderníctvo, služby lekára.

 

Koncept

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere, detské večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie, gozleme, zákusky, nealkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje, teplé nápoje, čerstvé ovocné šťavy a zmrzlinu. Dovážané alkoholické nápoje a fľašované nápoje sú za poplatok. Rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní.

Web

Bližšie informácie na: www.delphindeluxehotel.com

 

Fotografie a videá