Orex Travel
(Slovenska Republika)

DELPHIN DELUXE RESORT

Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 90 km

Najbližšie mesto (km): Okurcalar

Typ pláže: Piesočnatá so štrkovým vstupom

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Konečná cena pre 1 osobu od:

Popis

Kvalitný rodinný hotelový komplex zo siete Delphin leží priamo pri piesočno - štrkovej pláži, v krásnom prostredí palmových stromov a pestrofarebnej záhrady. Hotel pozostáva z hlavnej 6-poschodovej a vedľajšej 7-poschodovej budovy, v ktorej sa nachádzajú prevažne rodinné izby. V areáli sa nachádza menší akvapark, lunapark a nákupná pasáž. Wifi je na izbách a v lobby bez poplatku.

 

Poloha

Hotel sa nachádza v stredisku Okurcalar, 90 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 32 km od mesta Alanya a 10 km od mestečka Avsallar.

 

Pláž

Piesočnatá pláž so štrkovým vstupom do mora sa nachádza pri hoteli. Slnečníky, ležadlá a matrace sú na pláži a pri bazéne k dispozícii bez poplatku. Osušky sú za zálohu.

 

Vybavenie izieb

Priestranné moderné štandardné izby sú vybavené balkónom, AC, SAT-TV, telefónom, trezorom, minibarom (dopĺňaným denne), kúpeľňou s WC a fénom. K dispozícii sú takisto izby pre hendikepovaných klientov.

 

Strava

Hlavná reštaurácia, 7 à la carte reštaurácií (turecká, čínska, talianska, japonská, mexická, rybia, stredomorská), 14 barov, vrátane diskotékového baru, baru na pláži a detského baru.

 

Šport a zábava

K dispozícii sú animácie, športové turnaje, tenisové kurty ich osvetlenie, kino, posilňovňa, plážový volejbal, stolný tenis, šípky, aerobik, vodné pólo, gymnastika, step aerobik, kanoe, televízna miestnosť, diskotéka. Za poplatok sú lekcie tenisu, tenisové vybavenie, kolky, biliard, herňa, vodné športy a škola potápania.

 

Wellness

Bez poplatku môžete využiť saunu, hammam, parný kúpeľ a turecký kúpeľ. Za poplatok sú ostatné služby SPA ako napríklad masáže, píling, vírivka,  kaderníctvo, služby lekára.

 

Pre deti

Mini klub (4-12 rokov), animácie, detské menu v reštaurácii, detská stolička v reštaurácii, vonkajšie a vnútorné detské bazény, ihrisko, mini disco, detské kino, detský kočík za zálohu.

 

Web

Bližšie informácie na: www.delphindeluxehotel.com

 

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?