Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 10 km

Najbližšie mesto (km): Lara

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Popis

Luxusný hotelový komplex Delphin Palace sa nachádza v lukratívnej a oblúbenej oblasti Turecka - v Lare. Tento moderný 8-poschodový hotel je situovaný pri krásnej piesočnatej pláži na pobreží Antalyjského zálivu, v jeho areáli sa rozprestiera rozsiahla čarovná záhrada. Výnimočnosťou hotela je netradičný veľký bazén v štýle lagúny. Priestranné hotelové izby, zariadené tmavým dreveným nábytkom, majú interiér s prvkami tureckého štýlu. K dispozícii je aj bezplatné WiFi na izbách a v lobby alebo konferenčné miestnosti.

Poloha

Hotel sa nachádza v Lare, 15 km od centra Antalye a 10 km od jej medzinárodného letiska.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, laminátovými parketami, AC, SAT-TV, telefónom, trezorom, minibarom, súpravou na prípravu čaju a kávy, kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom, WC a fénom. Wifi v izbách je zdarma ako aj v lobby. Upratovanie izieb a výmena uterákov prebieha každý deň, výmena posteľnej bielizne raz za dva dni. K dispozícii sú taktiež izby pre hendikepovaných klientov.

 

Pláž

Slnečníky, ležadlá a matrace na piesočnatej pláži ležiacej pred hotelovou budovou aj pri bazéne sú bez poplatku, osušky sú za zálohu.

 

Strava

Hlavná Delphin reštaurácia, 7 à la carte reštaurácií (turecká, rybia, talianska, francúzska, čínska, japonská, mexická) a 7 barov, vrátane baru pri bazéne, na pláži a diskotékového baru.

 

Pre deti

Mini klub (4-12 rokov), animácie, detská diskotéka, detské kino, bazén, tobogany, lunapark, vnútorné a vonkajšie ihrisko, detské menu a detské stoličky v reštaurácii, kočík je na vyžiadanie za zálohu.   

 

Šport a zábava

Hosťom sú k dispozícii animácie, kino, plážový volejbal, posilňovňa, aerobik, šípky, stolný tenis, vodné pólo, kanoe, tenisové kurty s osvetlením, diskotéka, televízna miestnosť. Za poplatok je herňa, kolkáreň, biliard, potápanie, tenisové lekcie, surf, vodné športy. Tenisové rakety sú za zálohu.

 

Wellness

Zdarma môžete využiť vírivku, hammam, parný kúpeľ, saunu a turecký kúpeľ. Za poplatok sú služby SPA centra, masáže, píling, kaderníctvo, kozmetický salón.  

 

Koncept

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, zákusky, nealkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Alkoholické nápoje z dovozu, čerstvé ovocné šťavy a fľaškové nápoje sú za poplatok. Rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní.

Web

Bližšie informácie na: www.delphinpalace.com

 

Fotografie a videá