Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

DREAM WORLD AQUA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska:  Antalya medzinárodné letisko 55 km

Najbližšie mesto (km): Side 6 km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 1000 m

 

Základné informácie

Tento exkluzívny rodinný hotel otvorený v roku 2015 sa nachádza v srdci turistického centra Kumkoy,  1000 metrov od krásnej piesočnatej pláže.  Hotel si obľúbia všetci tí, ktorých lákajú atrakcie v aquaparku s niekoľkými šmýkačkami a atrakciami. Side, kde je množstvo nákupných možností, barov  a reštaurácií je od hotela vzdialené 6 km. Medzinárodné letisko v Antalyii je vzdialené 55 km.

 

Poloha

Hotel je od medzinárodného letiska vzdialený 55 km. Side sa nachádza 6 km od hotela, k dispozícii kyvadlová doprava.

 

  

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené klimatizáciou, LCD TV, mini barom, telefónom, trezorom (za poplatok), TV, Wi-Fi, vlastnou kúpeľnou so sprchovým kútom a fénom. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov.

 

Pláž

Piesková pláž s pozvoľným vstupom do mora je ideálna pre rodiny s deťmi, nachádza sa 1000 metrov od hotela. Na pláž v určených hodinách premáva autobus. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia ponúka jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne, a´la carte reštaurácie, bary, vrátane baru pri bazéne, na pláži a kaviareň.

 

Pre deti

K dispozícii mini klub (4-12 rokov), detské animácie, detský bazén, aquapark, detská reštaurácia, opatrovanie detí za poplatok.

 

Šport a zábava

Denné i večerné animácie, vo vnútri hotela sa nachádza relax bazén, plavecký bazén, k hotelu patrí aj veľký aquapark so šmýkačkami, plážový volejbal, stolný tenis, šípky, fitness centrum, tenisová výstroj (za poplatok) na pláži vodné športy za poplatok.

 

Wellness

Turecký kúpeľ a sauna bez poplatku. Masáž a ostatné služby SPA Centra sú za poplatok.

 

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, polnočný snack, občerstvenie počas dňa, podáva sa káva, koláče, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje. Importovane nápoje, čerstvé šťavy sú za poplatok. Podrobný rozpis dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

Bližšie informácie na: www.dreamworldhotels.com.tr

  

DREAM WORLD AQUA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo