Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 125 km

Najbližšie mesto (km): Alanya (800m)

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 50 m

 

Popis

Tento menší hotel, ktorý je vhodný pre všetky vekové kategórie a mladých ľudí, ktorí chcú byť v centre letoviska, a pre menej náročnú klientelu, sa nachádza priamo na známej Kleopatrinej pláži a neďaleko od centra mesta Alanya, kde je k dispozícii množstvo nákupných možností, barov a reštaurácií. Hotel má spolu 60 izieb, vstupnú halu s 24-hodinovou recepciou a vonkajší bazén s oddelenou detskou časťou.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 800m od centra mesta Alanye, v dostupnej vzdialenosti sú obchody, reštaurácie a pamiatky, medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 125 km.

 

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, SAT-TV, AC, telefónom, mini barom (za poplatok), trezorom (za poplatok), kúpeľňou s WC a fénom. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.  

 

 

 

Pláž

Známa a vyhľadávaná Kleopatrina piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace a slnečníky sú na pláži za poplatok, pri bazéne bez poplatku.

 

 

Strava

Hotelovým hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia ponúkajúca domácu i zahraničnú kuchyňu, Snack bar pri bazéne ponúka menšie občerstvenie a nápoje.

 

Pre deti

Zdarma deti môžu využiť detský bazén a rôzne aktivity na pláži za poplatok.

 

Šport a zábava

Na pláži sú hosťom prostredníctvom miestnych poskytovateľov za poplatok k dispozícii rôzne vodné športy, ďalej stolný tenis, biliard, herňa, fitnes centrum či televízna miestnosť.

 

Wellness

Za poplatok môžete využiť turecký kúpeľ, saunu, masáže alebo vírivku. Rovnako odporúčame návštevu pravého tureckého hammamu, viac informácií u nášho delegáta.

 

Koncept

Polpenzia zahŕňa raňajky a večere vo forme bufetových stolov. Nealkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje, teplé nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní. 

 

Web

Bližšie informácie na: www.elyseehotels.com

 

Fotografie a videá