Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 120 km

Najbližšie mesto (km): Alanya (1,5 km)

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 800 m

 

Popis

Menší hotel má spolu 65 izieb a je vhodný pre všetky vekové kategórie a mladých ľudí, ktorí chcú byť v centre letoviska, a pre menej náročnú klientelu, sa nachádza pri známej Kleopatrinej pláži a neďaleko od centra mesta Alanya, kde je k dispozícii množstvo nákupných možností, pamiatok, barov a reštaurácií. Hotel má vstupnú halu s 24-hodinovou recepciou a vonkajší bazén s oddelenou detskou časťou. Hostia môžu využiť za poplatok služby hotela Elysée Hotel 4*, na ktorý premáva kyvadlová doprava.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 1,5 km od centra mesta Alanye, v dostupnej vzdialenosti sú obchody, reštaurácie a pamiatky, medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 120 km.

 

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, SAT-TV, AC, telefónom, mini barom (za poplatok), trezorom (za poplatok), kúpeľňou s WC a fénom.

 

Pláž

Známa a vyhľadávaná Kleopatrina piesočnatá pláž sa nachádza 800 m od hotela. Ležadlá, matrace a slnečníky sú na pláži za poplatok, pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

Hotelovým hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia ponúkajúca domácu i medzinárodnú kuchyňu.

 

Pre deti

Deti môžu využiť detský mini klub, šmykľavku, detské postieľky, animácie.

 

Šport a zábava

Na pláži sú hosťom prostredníctvom miestnych poskytovateľov za poplatok k dispozícii rôzne vodné športy, prípadne môžu za poplatok využiť služby hotela Elysée Hotel 4* na ktorý premáva kyvadlová doprava.

 

Wellness

Odporúčame návštevu pravého tureckého hammamu vo forme fakultatívneho výletu, viac informácií u nášho delegáta.

 

 

Koncept

All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy, večere, nealkoholické a miestne alkoholické nápoje, občerstvenie, snack, teplé nápoje. Dovážané alkoholické nápoje, freshe, nápoje vo fľaši, nápoje po 23:00 sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie informácie na: www.elyseehotels.com

 

Fotografie a videá