Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 130 km

Najbližšie mesto (km): Alanya(1 km)

Typ pláže: Štrkovo-piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 50 m

 

Popis

Príjemný hotel s nádherným výhľadom na mestský hrad v Alanyi je situovaný v dostupnej vzdialenosti od centra mesta Alanya a je vhodný pre všetky vekové kategórie. K dispozícii je 24-hodinová recepcia, priateľský personál, vonkajší bazén s oddelenou detskou časťou, zmenáreň, kaderníctvo, trezor, herňa, lekár, čistiareň, obchod, mini bar, WiFi v priestoroch recepcie či televízna miestnosť.

 

Poloha

Hotel sa nachádza na východnom pobreží Alanye, od centra mesta je vzdialený 1 km, od medzinárodného letiska v Antalyi 130 km.

 

Vybavenie izieb

Každá izba má balkón, AC, SAT-TV, telefón, trezor (za poplatok), mini bar (za poplatok), kúpeľňu s WC a fénom. K dispozícii sú izby pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

 

Pláž

Pred hotelom sa nachádza štrkovo-piesočnatá pláž, ktorá je oddelená od hotela miestnou komunikáciou. Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok.

 

Strava

Hlavná reštaurácia sa nachádza na najvyššom poschodí hotela, podáva jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne. Hotel tiež disponuje snack barom s občerstvením (vo vyhradených hodinách). V plážovom bare sú zdarma nealkoholické nápoje.

 

Pre deti

Deti môžu využiť detský bazén, detské postieľky, animácie a ihrisko.

 

Šport a zábava

Zdarma môžete využiť denné i večerné animácie, posilňovňu, stolný tenis, šípky, bocciu. Za poplatok je možné využiť vodné športy, hracie automaty a biliard. Hosťom odporúčame aj našu širokú ponuku fakultatívnych výletov na Tureckej riviére.

 

Wellness

Hostia môžu využiť služby SPA centra, saunu a masáže. Všetky služby sú spoplatnené.

 

Koncept

All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, nealkoholické a miestne alkoholické nápoje, občerstvenie, snack, teplé nápoje. Dovážané alkoholické nápoje, freshe, nápoje vo fľaši sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie informácie na: www.elyseehotels.com 

Fotografie a videá