Orex Travel
(Slovenska Republika)

ELYSEE HOTEL

Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 130 km

Najbližšie mesto (km): Alanya(1 km)

Typ pláže: Štrkovo-piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 50 m

 

Konečná cena pre 1 osobu od:

Popis

Príjemný hotel s nádherným výhľadom na mestský hrad v Alanyi je situovaný v dostupnej vzdialenosti od centra mesta Alanya a je vhodný pre všetky vekové kategórie. K dispozícii je 24-hodinová recepcia, priateľský personál, vonkajší bazén s oddelenou detskou časťou, zmenáreň, kaderníctvo, trezor, herňa, lekár, čistiareň, obchod, mini bar, WiFi v priestoroch recepcie či televízna miestnosť.

 

Poloha

Hotel sa nachádza na východnom pobreží Alanye, od centra mesta je vzdialený 1 km, od medzinárodného letiska v Antalyi 130 km.

 

Pláž

Každá izba má balkón, AC, SAT-TV, telefón, trezor (za poplatok), mini bar (za poplatok), kúpeľňu s WC a fénom. K dispozícii sú izby pre hendikepovaných klientov.

 

Vybavenie izieb

Pred hotelom sa nachádza štrkovo-piesočnatá pláž, ktorá je oddelená od hotela miestnou komunikáciou. Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok.

 

Strava

Hlavná reštaurácia sa nachádza na najvyššom poschodí hotela, podáva jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne. Hotel tiež disponuje snack barom s občerstvením (vo vyhradených hodinách). V plážovom bare sú zdarma nealkoholické nápoje.

 

Šport a zábava

Deti môžu využiť detský bazén, detské postieľky, animácie a ihrisko.

 

Wellness

Zdarma môžete využiť denné i večerné animácie, posilňovňu, stolný tenis, šípky, bocciu. Za poplatok je možné využiť vodné športy, hracie automaty a biliard. Hosťom odporúčame aj našu širokú ponuku fakultatívnych výletov na Tureckej riviére.

 

Pre deti

Hostia môžu využiť služby SPA centra, saunu a masáže. Všetky služby sú spoplatnené.

 

Web

Bližšie informácie na: www.elyseehotels.com

 

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?