Orex Travel
( Slovenska Republika)

FAME RESIDENCE LARA & SPA

Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 14 km

Najbližšie mesto (km): Antalya 16 km

Typ pláže: Piesočná

Vzdialenosť od pláže: 0 m   

   

Konečná cena pre 1 osobu od:

Popis

V Elegantnom rodinnom hoteli vyššej kategórie, nachádzajúcom sa na piesočnatej pláži, sa budú príjemne cítiť všetky vekové kategórie. Pýši sa certifikátom manažmentu kvality, má 442 izieb, 3 vonkajšie bazény, vrátane bazénu s toboganmi a detského bazéna a 2 vnútorné bazény, vrátane detského. V hoteli je wellness centrum, posilňovňa, kaderníctvo, salón krásy, obchodíky so suvenírmi, lekárska služba, zmenáreň, čistiareň, zlatníctvo, požičovňa motorových vozidiel, internetová kaviareň, WiFi (bez poplatku v lobby) a tiež 7 konferenčných miestností.

    

Poloha

Hotel sa nachádza v stredisku Lara, 16 km od centra Antalye a 14 km od jej medzinárodného letiska.

  

Vybavenie izieb

Moderne a štýlovo zariadené izby majú AC, SAT-TV, telefón, trezor a mini bar, súpravu na prípravu kávy a čaju, kúpeľňu s WC a fénom. Väčšina izieb má balkón. K dispozícii sú izby s výhľadom na more, krajinu, do zahrády a na bazén. K dispozícii sú aj 4 izby pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.  

 

Pláž

Modoru vlajkou ocenená, 125 m dlhá piesočnatá pláž leží priamo pred budovou hotela. Slnečníky, ležadlá, osušky a matrace sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

    

Strava

Okrem hlavnej reštaurácie je k dispozícii 5 à la carte reštaurácií (turecká, čínska, talianska, mexická, rybia), 3 snack bary, 4 bary, vrátane plážového baru ako aj 2 kaviarne.

   

Pre deti

Deti môžu sa zabaviť v mini klube (4-12 rokov), detskými animáciami alebo v bazéne. Stráženie detí je na vyžiadanie a za poplatok.

 

Šport a zábava

K dispozícii sú denné a večerné animácie, kino, posilňovňa, jogging, tenisový kurt, stolný tenis či plážový volejbal. Za poplatok je osvetlenie tenisového kurtu, 2 futbalové ihriská, biliard, bowling, herňa alebo vodné športy na pláži.

   

Wellness

V SPA a wellness centre je možné bez poplatku využiť turecký kúpeľ, saunu, parný kúpeľ alebo vnútorný bazén. Za poplatok sú masáže, píling, salón krásy či kaderníctvo.

 

Koncept

Fame Style All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy, večere a nočné pokrmy vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, nealkoholické nápoje, miestene alkoholické nápoje, teplé nápoje a zmrzlinu. Alkoholické nápoje z dovozu, čerstvé ovocné šťavy a fľaškové nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

   

Web

Bližšie informácie na: www.famehotels.com

 

 

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?