Orex Travel
(Slovenska Republika)

GRANADA LUXURY BELEK

Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 33 km

Najbližšie mesto (km): Alanya (42 km)

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 1700 m

 

Konečná cena pre 1 osobu od:

Popis

Už zanedlho privíta svojich prvých návštevníkov tento novopostavený hotelový komplex nachádzajúci sa v oblasti Belek na rozlohe 100 tis. m2 len 42 km od Antalye. Už od prvého momentu vás očarí jeho exkluzívny architektonický dizajn, ktorý vás určite dobíjať  len pozitívnou energiou. Navyše heslom tohto hotela je „exkluzívna pohostinnosť“, o ktorej sa budete môcť presvedčiť  už od marca 2017!

 

Poloha

Hotel sa nachádza v lokalite Belek, od emdzinárodného letiska v Antalyi je vvzdialený 33 km a od centra mesta 42 km.

 

Pláž

Izba má balkón, SAT-TV, WiFi, telefón, trezor, minibar, klimatizáciu, súpravu na prípravu kávy a čaju, kúpeľňu s WC, vaňou a fénom. Hotel ponúka 9 izieb pre hendikepovaných klientov.

 

Vybavenie izieb

150 m dlhá piesočnatá pláž sa nachádza od hotela cca 1700 m. Transfer na pláž zabezpečuje hotelový autobus. Ležadla, slnečníky a matrace sú pri bazénoch a na pláži zdarma.

 

Strava

Hlavná reštaurácia s vonkajšou a vnútornou kapacitou, 8 barov vrátane baru na pláži, cukráreň, 3 á la carte reštaurácie (turecká, talianska, ruská, ázijská).

 

Šport a zábava

Bez poplatku je mini klub pre deti vo veku od 4-12 rokov, animácie, bazén, akvapark, detská diskotéka, mini kino, kočík, detské menu a detské stoličky v reštaurácii. Za poplatok je babysitting.

 

Wellness

Bez poplatku sú denné a večerné animácie, 2 tenisové kurty a príslušenstvo, stolný tenis, posilňovňa, šípky, kino, diskotéka. Za poplatok osvetlenie tenisových kurtov, bliliard, bowling, vodné športy a služby herne.

 

Pre deti

Zdarma je k dispozícii parný kúpeľ, hammam, sauna. Za poplatok sú ostatné služby SPA centra

 

 

Web

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, zákusky, zmrzlinu, nealkoholické nápoje, miestne a vybrané dovážané alkoholické nápoje, teplé nápoje a čerstvé ovocné šťavy. Alkoholické nápoje z dovozu luxusnej povahy sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela.

 

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?