Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 33 km

Najbližšie mesto (km): Alanya (42 km)

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 1750 m

 

Popis

Tento luxusný hotelový komplex bol otvorený v roku 2017, nachádza sa v oblasti Belek na rozlohe 100 tis. m2 len 42 km od Antalye. Už od prvého momentu vás očarí jeho exkluzívny architektonický dizajn, ktorý vás bude určite dobíjať len pozitívnou energiou. Navyše heslom tohto hotela je „exkluzívna pohostinnosť“, o ktorej sa budete môcť presvedčiť od prvého dna pobytu.  

 

Poloha

Hotel sa nachádza v lokalite Belek, od emdzinárodného letiska v Antalyi je vvzdialený 33 km a od centra mesta 42 km.

 

Vybavenie izieb

Izba má balkón, SAT-TV, WiFi, telefón, trezor, minibar, klimatizáciu, súpravu na prípravu kávy a čaju, kúpeľňu s WC, vaňou a fénom. Hotel ponúka 9 izieb pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.  

 

 

Pláž

80 m dlhá piesočnatá pláž sa nachádza od hotela cca 1750 m. Transfer na pláž zabezpečuje hotelový autobus. Ležadla, slnečníky a matrace sú pri bazénoch a na pláži zdarma.

 

Strava

Hlavná reštaurácia s vonkajšou a vnútornou kapacitou, 8 barov vrátane baru na pláži, cukráreň, 3 á la carte reštaurácie (turecká, talianska, ázijská).

 

Pre deti

Bez poplatku je mini klub pre deti vo veku od 4-12 rokov, animácie, bazén, akvapark, detská diskotéka, mini kino, kočík, detské menu a detské stoličky v reštaurácii. Za poplatok je babysitting.

 

Šport a zábava

Bez poplatku sú denné a večerné animácie, 2 tenisové kurty a príslušenstvo, stolný tenis, posilňovňa, šípky, kino, diskotéka. Za poplatok osvetlenie tenisových kurtov, bliliard, bowling, vodné športy a služby herne.

 

Wellness

Zdarma je k dispozícii parný kúpeľ, hammam, sauna. Za poplatok sú ostatné služby SPA centra.  

 

 

Koncept

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, zákusky, zmrzlinu, nealkoholické nápoje, miestne a vybrané dovážané alkoholické nápoje, teplé nápoje a čerstvé ovocné šťavy. Alkoholické nápoje z dovozu luxusnej povahy sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela.

 

Web

Bližšie informácie na: http://www.granada.com.tr

 

Fotografie a videá