Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 90 km

Najbližšie mesto (km): Alanya (30 km)

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Popis

Tento moderný hotel je obľúbený vďaka svojej výbornej polohe v turistickom centre Alara v stredisku Okurcalar. Náročnejšia klientela ocení najmä kvalitné hotelové služby, vrátane bohatého denného aj večerného programu a veľké množstvo nákupných možností v blízkosti hotela. Hotel bol prvý krát otvorený v lete 2010. Tvorí ho hlavná budova (10 poschodí) a rozľahlé móla s celkovou rozlohou 24 000 m2. Spolu má 598 izieb, 24-hodinovú etážovú službu (za poplatok), vonkajší a vnútorný bazén, bazén s toboganmi, detský vonkajší aj vnútorný bazén, či 5 konferenčných miestností. K dispozícii sú SPA centrum, wellness a Thalasso centrum, kaderníctvo, tenisové kurty, posilňovňa, čistiareň, obchodné centrum, služby lekára, WiFi (zdarma) a internetová kaviareň (za poplatok), požičovňa motorových vozidiel, diskotéka, kino, denné a večerné animácie.

Poloha

Hotel sa nachádza v lokalite Okurcalar, centrum Alara s množstvom nákupných možností je vzdialené 1 km, centrum Alanye 30 km, centrum Side 37 km, medzinárodné letisko v Antalyi 90 km.

 

Vybavenie izieb

Izba má balkón, SAT-TV, telefón, zadarmo môžete používať WiFi na izbe, trezor aj minibar, AC, súpravu na prípravu kávy a čaju, kúpeľňu s WC, a fénom. Hotel ponúka 6 izieb pre hendikepovaných klientov.

   

Pláž

Hotel leží priamo pri mori, móla sú dlhé 150-200 m. Ležadlá, osušky a slnečníky poskytujú bez poplatku, pavilóny sú za poplatok.

 

Strava

Hlavná reštaurácia s vonkajšou a vnútornou kapacitou, 7 barov, cukráreň, 3 á la carte reštaurácii.

       

Pre deti

Bez poplatku je mini klub pre deti vo veku od 4-12 rokov, animácie, bazén, akvapark, detská diskotéka, mini kino, kočík, detské menu a detské stoličky v reštaurácii. Za poplatok je babysitting.

 

Šport a zábava

Bez poplatku sú denné a večerné animácie, 2 tenisové kurty a príslušenstvo, stolný tenis, posilňovňa, šípky, kino, diskotéka. Za poplatok tenisové osvetlenie, vodné športy a služby herne.

 

Wellness

Zdarma je k dispozícii parný kúpeľ, hammam, sauna. Za poplatok sú ostatné služby SPA a Thalasso centra.

 

Koncept

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, zákusky, zmrzlinu, nealkoholické nápoje, miestne a vybrané dovážané alkoholické nápoje, teplé nápoje a čerstvé ovocné šťavy počas raňajok. Ostatné alkoholické nápoje z dovozu a čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela.

 

Web

Bližšie informácie na: http://www.granada.com.tr

 

Fotografie a videá