Orex Travel
(Slovenska Republika)

GRAND PARK LARA

Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 14 km

Najbližšie mesto (km): Antalya (15 km)

Typ pláže: piasočnatá

Vzdialenosť od pláže: 200 m

 

Konečná cena pre 1 osobu od:

Popis

Tento moderný hotel otvorený v roku 2013 má pre hostí k dispozícii spolu 896 izieb v 8 blokoch. Hotel Park Lara sa môže pochválliť veľmi dobrou polohou nedaľeko od cetra mesta Antalya a peknou súkromnou piesočnatou plážou. V jeho areáli sa nachádzajú 2 vonkajšie bazény, 1 vonkajší bazén pre deti, tobogan.  Hostia môžu využiť denné a večerné animačné programy, fitnes centrum, biliard, lekára, fotografa, nákupnú arkádu, služby SPA a wellness centra, parkovisko, zmenáreň, WiFi v lobby zdarma, internetový kútik za poplatok. K dispozícii je aj konferenčná miestnosť.

 

Poloha

Hotel sa nachádza len 15 km od centra Antalye, 14 km od medzinárodného letiska v Antalyi.

 

Pláž

Hotel ponúka moderne vybavené izby s výhľadom do záhrady, na bazén alebo na krajinu.  Väčšina izieb má balkón. Každá  z izieb má AC, SAT-TV, telefón, trezor (za poplatok), mini bar (za poplatok), Wi-Fi (za poplatok) kúpeľňu s WC a fénom. Hotel disponuje i izbami pre hendikepovaných klientov.

 

Vybavenie izieb

Súkromná pláž je od hotela vzdialená 200 m. Slnečníky, ležadlá, matrace a plážové osušky sú bez poplatku. Hostia majú k dispozícii i „plážovú kartu“ slúžiacej k bezplatnej výmene osušiek a uterákov.

 

Strava

Hotel disponuje hlavnou reštauráciou s vonkajšou i vnútornou kapacitou a a´la carte reštauráciou ponúkajúcou čínsku, taliansku, rybiu a BBQ kuchyňu za poplatok. Hostia môžu využiť Lobby bar, Service bar, Bistro Tulip bar, Pool bar, Beach bar  alebo Pub.

 

Šport a zábava

Hostia môžu bez poplatku využiť denné a večerné animácie, fitness, stolný tenis, šípky a biliard. K dispozíci sú dva plavecké bazény, jeden z bazénov so 4 šmýkačkami a detský bazén. Za poplatok je možné vyskúšať rôzne vodné športy či  školu potápania.

Wellness

Najmenším je určený mini klub (4-12 rokov) s bohatým animačným programom, detský bazén,detský bufet v reštaurácii, vonkajšie i vnútorné detské ihrisko či detská diskotéka. Babysitting je na vyžiadanie a za poplatok.

Pre deti

Bezplatne je možné využiť turecký kúpeľ, saunu. Služby spa a wellness centra sú poskytované za poplatok.

Web

All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere a neskoré večere formou bufetu, snack servis, nealkoholické nápoje, lokálne alkoholické nápoje, teplé nápoje, vodu v mini bare. Importované nápoje, čerstvé ovocné šťavy, špeciálne kávy sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?