Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 100 km

Najbližšie mesto (km): Alanya (25 km)

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Popis

Luxusný hotelový komplex poskytuje kvalitné a komplexné služby a je vhodný pre všetky vekové kategórie, rodiny s deťmi, aj pre náročnejšiu klientelu. Bol otvorený v roku 2016 a jeho výhodou je poloha priamo pri pláži. Má spolu 496 izieb. K dispozícii sú 2 bazény, i detský samostatný bazén, bazén pre najmenšie deti, 5 toboganov pre deti, 8 pre dospelých, vnútorný bazén, aj vnútorný detský, Spa centrum, posilňovňa, konferenčné miestnosti do 850 hostí. WiFi je v lobby bez poplatku.

 

Poloha

Hotel sa nachádza približne 25 km od centra Alanye a 100 km od medzinárodného letiska Antalya.  

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, centrálnou AC, SAT-TV, telefónom za poplatok, trezorom a minibarom bez poplatku, kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom, setom na prípravu teplých nápojov. Hotel disponuje aj 5 izbami pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.  

 

Pláž

Súkromná piesočnato-kamienková pláž sa nachádza pred areálom hotela. Ležadlá, matrace, osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.   

 

Strava

V hlavnej reštaurácii podávajú jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne. Počas pobytu je k dispozícii aj  5 á la carte reštaurácií (turecká, rybia, talianska, ázijská, nutná rezervácia; steak house za poplatok), 6 barov, vrátane baru na pláži a na diskotéke.

    

Pre deti

Pre deti slúži baby klub (0-2.99), mini klub (3-9 rokov), midi klub (10-17 rokov), animácie, vonkajší i vnútorný bazén, 5 toboganov, detské ihrisko, mini disco, detské menu v reštaurácii; stráženie detí a detsky kočík je za poplatok.

     

Šport a zábava

Bez poplatku možno využiť napríklad posilňovňu; denné a večerné animácie, stolný tenis, aerobic, boccia, plážový volejbal. Za poplatok sú vodné športy na pláži, herňa, biliard, bowling.   

 

Wellness

Bez poplatku je sauna, turecký kúpeľ. Ostatné služby SPA centra sú za poplatok – masáže, píling, či kozmetické procedúry, kaderníctvo.   

 

Koncept

Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, gozleme, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, teplé nápoje. Freshe, ostatný alkohol, nápoje vo fľaši sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.   

      

Web

Bližšie informácie na: www.haydarpashapalace.com  

 

Fotografie a videá