Orex Travel
(Slovenska Republika)

HAYDARPASHA PALACE

Konečná cena pre 2 osoby od:

Popis

Luxusný hotelový komplex poskytuje kvalitné a komplexné služby a je vhodný pre všetky vekové kategórie, rodiny s deťmi, aj pre náročnejšiu klientelu. Bol otvorený v roku 2016 a jeho výhodou je poloha priamo pri pláži. Má spolu 496 izieb. K dispozícii sú 2 bazény, i detský samostatný bazén, bazén pre najmenšie deti, 5 toboganov pre deti, 8 pre dospelých, vnútorný bazén, aj vnútorný detský, Spa centrum, posilňovňa, konferenčné miestnosti do 850 hostí. WiFi je v lobby bez poplatku.

 

Poloha

Hotel sa nachádza približne 25 km od centra Alanye a 100 km od medzinárodného letiska Antalya.

 

Pláž

Štandardné izby sú vybavené balkónom, centrálnou AC, SAT-TV, telefónom za poplatok, trezorom a minibarom bez poplatku, kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom, setom na prípravu teplých nápojov. Hotel disponuje aj 5 izbami pre hendikepovaných klientov.

 

Vybavenie izieb

Súkromná piesočnato-kamienková pláž sa nachádza pred areálom hotela. Ležadlá, matrace, osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

V hlavnej reštaurácii podávajú jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne. Počas pobytu je k dispozícii aj  5 á la carte reštaurácií (nutná rezervácia, za poplatok), 6 barov, vrátane baru na pláži a na diskotéke.

 

Šport a zábava

Slúži im mini klub (3-9 rokov), midi klub (10-17 rokov), animácie, vonkajší i vnútorný bazén, 5 toboganov, detské ihrisko, mini disco, detské menu v reštaurácii; stráženie detí je za poplatok.

 

Wellness

Bez poplatku možno využiť napríklad posilňovňu; denné a večerné animácie, stolný tenis, aerobic, boccia, plážový volejbal. Za poplatok sú vodné športy na pláži, herňa, biliard, bowling.

 

Pre deti

Bez poplatku je sauna, turecký kúpeľ. Ostatné služby SPA centra sú za poplatok – masáže, píling, či kozmetické procedúry, kaderníctvo.

 

Web

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, gozleme, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, teplé nápoje. Freshe, ostatný alkohol, nápoje vo fľaši sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?