Orex Travel
(Slovenska Republika)

HOLIDAY GARDEN RESORT

Konečná cena pre 2 osoby od:

POLOHA

Centrum Okurcalar je vzdialené 1 km, hotel leží na okraji strediska. Alanya je vzdialená 35 km, Avsallar 10 km, Side 25 km, Manavgat 23 km, medzinárodné letisko v Antalyi 85 km. Autobusová zastávka je priamo pred hotelom.

 

UBYTOVANIE

Štandardná izbaKomfortne zariadené izby majú balkón, SAT-TV, telefón, trezor (za poplatok), minibar, AC, kúpeľňu s WC a fénom. K dispozícii sú izby pre hendikepovaných klientov.

 

PLÁŽ

Štrkovo-piesočnatá pláž dlhá 50 m leží priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace a slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Osušky sú za poplatok.

 

STRAVOVANIE

O stravovanie je postarané v hlavnej reštaurácii, reštaurácii pri bazéne, ako aj v à la carte reštaurácii, potešia 4 bary.

 

PRE DETI

Zdarma je možné využiť mini klub (4-12 rokov), denné a večerné animácie, detský bazén, detské ihrisko, detskú postieľku, detské stoly v reštaurácii.

 

ŠPORT A ZÁBAVA

Bez poplatku sú k dispozícii denné a večerné animácie, diskotéka, 1 tenisový kurt, stolný tenis, posilňovňa, plážový volejbal, basketbal, vodné športy na pláži, šípky, squash. Za poplatok hotel ponúka tenisové osvetlenie, tenisové príslušenstvo, motorizované vodné športy na pláži, biliard.

 

WELLNESS A ZDRAVIE

Zdarma je k dispozícii sauna, hammam. Za poplatok sú masáže alebo píling.

 

KONCEPT

All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie, nealkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje a teplé nápoje. Dovážané nápoje, čerstvé ovocné šťavy, špeciálne kávy či zmrzlina sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

WEB

www.holidaygrouphotels.com

Popis

Príjemnému slušne vybavenému hotelu dominuje hlavná osemposchodová budova. Bol postavený v roku 2005 a má spolu 235 izieb, 24-hodinovú recepciu, 1 vonkajší bazén, 3 tobogany, 1 vnútorný bazén či detský bazén. K dispozícii sú kaderníctvo, hammam, sauna, posilňovňa, služby lekára, čistiareň, obchod so suvenírmi, fotograf, zlatníctvo, medzinárodné animátorské tímy, amfiteáter, požičovňa motorových vozidiel, internetová kaviareň (za poplatok), diskotéka, obchodné centrum alebo 2 konferenčné miestnosti. Vďaka ideálnej polohe odporúčame výlet do Alanye, kde je množstvo nákupných možností, reštaurácií a barov.

 

Poloha

Centrum Okurcalar je vzdialené 1 km, s množstvom nákupných možností, hotel leží na okraji strediska. Nachádza sa 25 km od Side a 85 km od medzinárodného letiska v Antalyi. Autobusová zastávka je pri hoteli.

 

Pláž

Štandardné izby majú balkón, SAT-TV, telefón, trezor (za poplatok), minibar, AC, kúpeľňu s WC a fénom. K dispozícii sú 2 izby pre hendikepovaných klientov.

 

Vybavenie izieb

Štrkovo-piesočnatá pláž dlhá 50 m leží priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace a slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Osušky sú za poplatok.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne, á la carte reštaurácia, 5 barov, vrátane baru na diskotéke.

 

Šport a zábava

Zdarma je možné využiť mini klub (4-12 rokov), animácie, detský bazén, ihrisko, tobogany, detskú postieľku.

 

 

Wellness

Bez poplatku sú k dispozícii denné a večerné animácie, diskotéka, 1 tenisový kurt, stolný tenis, posilňovňa, volejbal, basketbal, šípky, squash. Za poplatok hotel ponúka tenisové osvetlenie, tenisové príslušenstvo, vodné športy na pláži, biliard.

 

Pre deti

Zdarma je k dispozícii sauna, hammam. Za poplatok sú masáže, kaderníctvo alebo peeling.

 

Web

www.holidaygrouphotels.com

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?