Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 27 km

Najbližšie mesto (km): Kadriya (2,5 km)

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0 m

Popis

Ak hľadáte luxusnú a veľkolepú dovolenku, v hotelovom komplexe Kaya Palazzo Golf Resort ste na správnom mieste. Hotelový komplex po prvýkrát otvoril brány v júni 2013 a odvtedy svojim hosťom ponúka prvotriedne služby a ubytovanie v celkom 645 komfortne zariadených izbách a luxusných vilkách, 7 vonkajších bazénov, 2 vnútorné bazény, 1 detský bazén, 5 à la carte reštaurácií, SPA centrum rozprestierajúce sa na ploche 3500 m2 a akvapark. K dispozícii je požičovňa áut, obchodíky, práčovňa, služby kaderníka, služby lekára, vysokorýchlostná Wifi. Hotel nezabúda ani na športovcov, ktorým ponúka širokú paletu športového vyžitia ako vo vode tak aj na súši. O zábavu pre najmenších sa postarajú v detskom klube, pre dospelých je počas dňa aj večera pripravený pestrý program zostavený skúseným animačným tímom.

Poloha

Hotel sa nachádza 27 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 35 km od centra Antalye, 2,5 km od nákupných možností v stredisku Kadriye. 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, kúpeľňou s WC, sprchovým kútom a sušičom vlasov, telefónom, SAT LED TV, trezorom, vysokorýchlostnou Wifi, setom na prípravu teplých nápojov a denne dopĺňaným minibarom.  Etážová služba je k dispozícii za poplatok 24 hodín denne.

Pláž

Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá, slnečníky a osušky sú pri bazéne aj na pláži bez poplatku. 

Strava

Hlavná reštaurácia The Palazzo ponúka jedlá medzinárodnej kuchyne. Počas pobytu využite 5 à la carte reštaurácií (ázijská, rybacia, talianska, libanonská, steak house); k dispozícii je aj 7 barov vrátane baru pri bazéne, diskobaru a cukráreň. 

Pre deti

Slúži im detský klub pre deti vo veku 4 – 16 rokov, detské bazény, akvapark, mini disko, detské menu v hlavnej reštaurácii aj v à la carte reštauráciách. Zapožičanie detského kočíka a babysitting sú za poplatok. 

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie: rôzne turnaje a hry, živá hudba, vystúpenia tanečných a akrobatických skupín, diskotéky, párty na móle. Bezplatne sú k dispozícii tiež šípky, stolný tenis, boccia, vodná gymnastika, aerobik, zumba, plážový volejbal, tenisové kurty, akvapark a posilňovňa. Herňa, lekcie tenisu a golfu, osvetlenie tenisových kurtov, zapožičanie tenisovej výbavy a vodné športy na pláži sú spoplatnené. 

Wellness

Bez poplatku sú hosťom k dispozícii vnútorné bazény, sauna, turecký kúpeľ, parná miestnosť, snežná fontána a relaxačná miestnosť. Za poplatok môžete vyskúšať rôzne druhy masáží, starostlivosť o pleť a telo a služby kaderníka. 

Koncept

Koncept Palazzo All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere a nočný snack formou bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, zmrzlinu, zákusky, nealkoholické nápoje, teplé nápoje, lokálne a vybrané importované nápoje, miešané alkoholické aj nealkoholické nápoje. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

Web

Bližšie informácie na: www.kayahotels.com.tr

 

Fotografie a videá