Orex Travel
(Slovenska Republika)

LIBERTY HOTELS LARA

Základné informácie
Konečná cena pre 2 osoby od:
Worldcard fiyatlarıdır. Tüm dönem ve kartlar için fiyat tablosu ’nu veya tüm kartların indirim oranları’nı görüntüleyebilirsiniz

Popis

Vzdialenosť od letiska: 17 km

Najbližšie mesto (km): Lara

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

Poloha

Obľúbený hotelový komplex Liberty sa nachádza v lukratívnej dovolenkovej oblasti Turecka - v Lare a ponúka kvalitné služby. Tento moderný hotel je situovaný pri krásnej piesočnatej pláži, má spolu 311 izieb, v jeho areáli sa nachádza niekoľko bazénov, toboganov a veľa iného. Je vhodný pre všetky vekové kategórie. K dispozícii je aj bezplatné WiFi v lobby alebo konferenčné miestnosti.

Pláž

Hotel sa nachádza v Lare, 22 km od centra Antalye a 17 km od jej medzinárodného letiska.

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, AC, SAT-TV, telefónom, trezorom, minibarom, kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom, WC a fénom.

Strava

Pekná piesočnatá pláž sa nachádza pred hotelovým areálom a k dispozícii je aj mólo. Slnečníky, ležadlá a matrace sú na pláži aj pri bazéne bez poplatku, osušky sú za zálohu. Plážové VIP salóniky sú za extra poplatok.

Šport a zábava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne, 4 à la carte reštaurácií (turecká, BBQ, talianska, ázijská) a 4 bary, vrátane baru na pláži.

Wellness

Mini klub (4-12 rokov), teen klub (13-17 rokov), animácie, aktivity, hry, pečenie, bazén, tobogany, ihrisko, detské stoličky v reštaurácii. Opatrovteľka detí je za poplatok.

Pre deti

Hosťom sú k dispozícii animácie, plážový volejbal, posilňovňa, aerobik, šípky, stolný tenis, vodné pólo, Za poplatok je herňa, biliard, potápanie, vodné športy na pláži.

Web

V SPA centre môžete využiť saunu a turecký kúpeľ, masáže, píling, skrášľovacie procedúry za poplatok.

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?