Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 17 km

Najbližšie mesto (km): Lara

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

Popis

Obľúbený hotelový komplex Liberty sa nachádza v lukratívnej dovolenkovej oblasti Turecka - v Lare a ponúka kvalitné služby. Tento moderný hotel je situovaný pri krásnej piesočnatej pláži, má spolu 311 izieb, v jeho areáli sa nachádza niekoľko bazénov, toboganov a veľa iného. Je vhodný pre všetky vekové kategórie. K dispozícii je aj bezplatné WiFi v lobby alebo konferenčné miestnosti.

 

Poloha

Hotel sa nachádza v Lare, 22 km od centra Antalye a 17 km od jej medzinárodného letiska.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, AC, SAT-TV, telefónom, trezorom, minibarom, kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom, WC a fénom.

 

Pláž

Pekná piesočnatá pláž sa nachádza pred hotelovým areálom a k dispozícii je aj mólo. Slnečníky, ležadlá a matrace sú na pláži aj pri bazéne bez poplatku, osušky sú za zálohu. Plážové VIP salóniky sú za extra poplatok.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne, 4 à la carte reštaurácií (turecká, BBQ, talianska, ázijská) a 4 bary, vrátane baru na pláži.

 

Pre deti

Mini klub (4-12 rokov), teen klub (13-17 rokov), animácie, aktivity, hry, pečenie, bazén, tobogany, ihrisko, detské stoličky v reštaurácii. Opatrovteľka detí je za poplatok.  

 

Šport a zábava

Hosťom sú k dispozícii animácie, plážový volejbal, posilňovňa, aerobik, šípky, stolný tenis, vodné pólo, Za poplatok je herňa, biliard, potápanie, vodné športy na pláži.

 

Wellness

V SPA centre môžete využiť saunu a turecký kúpeľ, masáže, píling, skrášľovacie procedúry za poplatok.

 

Koncept

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, zákusky, nealkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Alkoholické nápoje z dovozu, čerstvé ovocné šťavy a fľaškové nápoje sú za poplatok. Rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie informácie na: www.libertyhotelslara.com/

 

Fotografie a videá