Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 70 km

Najbližšie mesto (km): Manavgat 5 km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 600 m

 

Popis

Príjemný hotelový komplex bol zrekonštruovaný v roku 2013 a disponuje spolu 230 izbami, má vstupnú halu s recepciou, 2 vonkajšie bazény, detský bazén, vnútorný bazén, 2 tobogany. Hosťom sú k dispozícii denné a večerné animačné programy v podaní medzinárodného tímu animátorov, športové aktivity – tenis, biliard, vodné športy na pláži, herňa, diskotéka, wellness centrum. Hotel ponúka aj nákupné možnosti, služby fotografa, lekára, požičovňu motorových vozidiel, kaderníctvo, čistiareň, WiFi za poplatok, 3 konferenčné miestnosti.

 

Poloha

Linda resort sa nachádza v oblasti Titreyengöl, 5 km od vyhľadávanej oblasti Manavgat a historického mesta Side. Hotel je od medzinárodného letiska v Antalyi vzdialený 70 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby s výhľadom na krajinu sú vybavené balkónom, Wi-Fi a trezor sú za poplatok, TV, telefónom, minibarom, súpravou na prípravu kávy a čaju, fénom a vlastnou kúpeľnou so sprchou a WC. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.  

 

Pláž

Piesočnatá pláž s malými kamienkami pri vstupe do mora je od hotela vzdialená 600 m. Pre hostí hotel je k dispozícii shuttle bus. Ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú na pláži a pri bazéne zdarma. Na pláži je Snack bar.

 

Strava

Hlavná reštaurácia s kapacitou 600 miest, a´la carte reštaurácia – rybia (1x zdarma, rezervácia), Lobby bar, Pool bar, Service bar, Beach bar, Disco bar, cukráreň.

 

Pre deti

Pre najmenších je mini klub (4-12 rokov), bazén. Opatrovanie detí je za poplatok.

 

Šport a zábava

Zdarma využite animačné programy počas dňa a večera, disco, kde nápoje sú spoplatnené, fitnes, tenisový kurt. Spoplatnený je biliard, herňa, šípky, vodné športy, osvetlenie tenisového kurtu.

 

Wellness

Zadarmo klienti môžu využiť bazény, saunu, turecký kúpeľ. Za poplatok sú k dispozícii masáže, peeling, starostlivosť o pleť a telo.

 

Koncept

All inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere formou bufetu, polnočná polievka, zmrzlina. Lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje a čersvé ovocné šťavy sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

 

Web

Bližšie informácie na: www.lindaresorthotel.com

 

Fotografie a videá