Orex Travel
(Slovenska Republika)

LONG BEACH HARMONY HOTEL

Konečná cena pre 2 osoby od:


Tento hotelový rezort je novopostavenou časťou hotela Long Beach Resort & Spa, otvorenou v roku 2014. Vďaka aquaparkom a lunaparku ho určite ocenia rodiny s deťmi. Deti sa potešia najmä vodnej atrakcii v tvare pirátskej lode. Okrem viacerých vonkajších bazénov v areáli hotela tu nájdete aj bazén s morskou vodou priamo na pláži. Samozrejmosťou je vnútorný bazén pre dospelých i deti, detské ihrisko, obchodná zóna, služby SPA a Beauty centra, internetova kaviareň, herňa, služby lekára, diskotéka, zmenáreň, 4 konferenčné miestnosti a množstvo športových aktivít v hoteli aj na pláži.

Popis

Vzdialenosť od letiska: 90 km

Najbližšie mesto (km): Alanya (20 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 20 m 

Poloha

Tento hotelový rezort je novopostavenou časťou hotela Long Beach Resort & Spa, otvorenou v roku 2014. Vďaka aquaparkom a lunaparku ho určite ocenia rodiny s deťmi. Deti sa potešia najmä vodnej atrakcii v tvare pirátskej lode. Okrem viacerých vonkajších bazénov v areáli hotela tu nájdete aj bazén s morskou vodou priamo na pláži. Samozrejmosťou je vnútorný bazén pre dospelých i deti, detské ihrisko, obchodná zóna, služby SPA a Beauty centra, internetova kaviareň, herňa, služby lekára, diskotéka, zmenáreň, 4 konferenčné miestnosti a množstvo športových aktivít v hoteli aj na pláži.

Pláž

Hotel sa nachádza v časti İncekum, 20 km od centra Alanye, 90 km od medzinárodného letiska v Antalyi.

Vybavenie izieb

Štandardná izba: Moderne a elegantne zariadená izba má balkón alebo terasu, klimatizáciu, SAT/LCD TV, telefón, trezor, minibar, kúpeľňu s WC a fénom. K dispozícii sú 3 izby pre hendikepovaných klientov.

 

Strava

 

Šport a zábava

Hlavná reštaurácia, 15 barov, vrátane baru pri bazéne a na pláži, k dispozícii sú aj 4 à la carte reštaurácie.

 

Wellness

Zdarma je mini klub (4–12 rokov), bazény, lunapark, tobogány, detské menu v reštaurácii, detské kino, mini disko, ihrisko. Stráženie detí je za poplatok.

 

Pre deti

Zdarma môžete využiť denné i večerné animácie, posilňovňu, step aerobik, 2 tenisové kuty, stolný tenis, minifutbal, basketbal, plážový volejbal, minigolf, diskotéku pod holým nebom. Za poplatok je možné využiť vodné športy, bowling, herňu, osvetlenie tenisových kurtov a tenisové vybavenie.

 

Web

Vodní sporty, masáže, SPA, tenis, čistírna, bowling, centrum her, telefon, služby lékaře

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?