Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 110 km

Najbližšie mesto (km): Konaklı (500 m)

Typ pláže: kamienkovo-piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Popis

Žiariaca hviezda v oblasti Konaklı, ktorá poskytuje pokojnú atmosféru, aj tak môžeme nazvať tento rozsiahly moderný hotel. Rezort MC Arancia zaručuje dovolenku plnú exotických chutí kulinárskych dobrôt tureckej alebo stredomorskej kuchyne. Najväčší hotel v MC Group otvoril svoje brány v roku 2006 a zaradil sa medzi lídrov v hoteliérstve v tejto oblasti. Profesionálny a priateľský personál s dlhoročnými skúsenosťami čaká na príležitosť, aby vám mohol ukázať pravú tureckú pohostinnosť. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, rodiny s deťmi, páry alebo pre ľudí túžiacich po oddychu na príjemnom mieste, kde sa môžu nechať hýčkať v kvalitnom SPA centre.

 

Poloha

Hotel sa nachádza v Konaklı, vo vzdialenosti 500 m od centra. Od Alanye je vzdialený 10 km, od letiska v Antalyi 110 km.

 

Vybavenie izieb

Izby majú balkón, telefón, SAT-TV, trezor (za poplatok), minibar, klimatizáciu, WiFi (za poplatok), kúpeľňu s WC a fénom. K dispozícii sú izby pre hendikepovaných klientov. Upratovanie prebieha denne, 3-krát týždenne výmena uterákov a posteľnej bielizne.

 

Pláž

Pred hotelom je kamienkovo-piesočnatá pláž. Ležadlá, slnečníky, matrace sú pri bazéne a na pláži zdarma, osušky za zálohu.

 

Strava

K dispozícii je hlavná reštaurácia, 2 à la carte reštaurácie (turecká, rybia), 6 barov (vrátane diskotékového baru a baru na pláži).

 

Pre deti

Bez poplatku je mini klub (4–12 rokov),  2 bazény, detské ihrisko, detská diskotéka, detské stoličky v reštaurácii a detské menu v reštaurácii.

 

Šport a zábava

Zdarma môžete využiť denné a večerné animácie, plážový volejbal, basketbal, aerobik, vodné pólo, fitness centrum, stolný tenis, šípky, miestnosť s TV. Motorové vodné športy, biliard, kolky sú za poplatok.  

 

Wellness

Turecké kúpele a saunu môžu hostia využívať zdarma. Píling, masáže, vírivku, starostlivosť o pleť, kaderníctvo a iné procedúry sú za poplatok.

 

Koncept

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obed, sortiment snack baru, popoludňajšie občerstvenie, gözleme, večeru, polnočné občerstvenie, nealkoholické nápoje, teplé nápoje, miestne a niektoré dovážané alkoholické nápoje. Nápoje podávané na diskotéke, zvyšné dovážané alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťavy a turecká káva sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie informácie na: www.mcgrouphotels.com 

Fotografie a videá