Orex Travel
(Slovenska Republika)

MELAS RESORT

Konečná cena pre 2 osoby od:

Popis

Vzdialenosť od letiska: 65 km

Najbližšie mesto (km): Side (2 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

Poloha

Elegantný hotelový komplex poskytuje kvalitné a komplexné služby, s príjemnou atmosférou, je vhodný pre všetky vekové kategórie, páry, rodiny s deťmi. Nachádza sa 20 minút chôdze od historického Side s nočným životom a množstvom nákupných možností. Má spolu 304 izieb. K dispozícii je vonkajší bazén, i detský samostatný bazén, 4 tobogany, Spa centrum, posilňovňa, konferenčné miestnosti do 500 hostí. WiFi je v lobby bez poplatku.

Pláž

Hotel sa nachádza približne 2 km od centra Side a 65 km od medzinárodného letiska Antalya. 100 m od hotela je autobusová zastávka.

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, centrálnou AC, SAT-TV, telefónom a trezorom za poplatok, minibarom bez poplatku, kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom, setom na prípravu teplých nápojov.

Strava

Súkromná piesočnatá pláž ocenená modrou vlajkou sa nachádza pred areálom hotela (250 m dlhá), oddelená je pešou promenádou, ktorá vedie do centra Side. Ležadlá, matrace, slnečníky, osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Výmena osušiek je za poplatok.

Šport a zábava

V hlavnej reštaurácii podávajú jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne. Počas pobytu sú k dispozícii aj  3 á la carte reštaurácie (rybia, turecká, medzinárodná kuchyňa, nutná rezervácia, za poplatok), 4 bary, vrátane baru na pláži a na diskotéke.

Wellness

Slúži im mini klub (4-12 rokov), animácie, samostatný bazén, 4 tobogany, detské ihrisko, mini disco; stráženie detí je za poplatok.

Pre deti

Bez poplatku možno využiť napríklad posilňovňu; denné a večerné animácie, stolný tenis, biliard, squash, minigolf, aerobic, plážový volejbal, basketbal. Za poplatok sú vodné športy na pláži, osvetlenie tenisového kurtu.

Web

Bez poplatku je sauna, turecký kúpeľ, parná miestnosť. Ostatné služby SPA a Wellness centra sú za poplatok – masáže, píling, vírivka, pedikúra, či kozmetické procedúry, kaderníctvo.

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?