Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie
Popis

Pekný, luxusný hotel ponúka svojim hosťom prvotriedne služby. Nachádza sa v centre letoviska Slnečné Pobrežie a na pláž sú to len 2 minúty chôdze. Hotel ponúka množstvo možností ako môžete stráviť vašu dovolenku – či už máte radi aktívnu dovolenku alebo najradšej relaxujete na pláži. V hoteli je k dispozícii vonkajší bazén (spou s ležadlami a slnčníkmi zadarmo), detský bazén, vnútorný bazén, práčovňa, SPA centrum a skúsený animačný tím. V priestoroch lobby baru a pool baru je k dispozícii wifi bez poplatku. Hotel je vhodný pre všetky vekové katégorie, rovnako tiež pre náročnejšiu klientelu.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 30km od medzinárodného letiska v Burgase a približne 1,1km od centra letoviska Slnečné pobrežie. Zastávka sa nachádza len 100m od hotela, pravidelne premáva shuttle bus do centra. Reštaurácie a obchody sa nachádzajú vo vzdialenosti do 500m od rezortu.

 

Pláž

Verejná piesočnatá pláž sa nachádza asi 70m od hotela. Hotel neposkytuje plážové osušky. Ležadlá a slnečníky sú na pláži za poplatok, pri bazéne zdarma.

 

Vybavenie izieb

Izby sú vybavené balkónom, klimatizáciu, TV, telefónom, trezorom (za poplatok) a mini barom. K dispozícii je kúpeľňa s WC, sprchou a fénom. Na izbe je za poplatok dostupné wifi pripojenie. Hotel ponúka aj izby pre hendikepovaných hostí.

 

Strava

V hlavnej reštaurácii si môžte vychutnať jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne a k dispozícii je aj niekoľko barov, kde si hostia môžu vychutnať rôzne drinky.

 

Šport a zábava

V hoteli je k dispozícii sú animácie, vonkajší bazén s lehátkami a slnečníkmi bez poplatku. Hostia tiež môžu využívať vnútorný bazén fitness centrum, stolný tenis, biliard (za poplatok).

 

Wellness

SPA centrum ponúka saunu a parnú miestnosť zadarmo. Masáže a ostatné služby SPA centra sú spoplatnené.

 

Pre deti

Deťom je k dispozícii detský bazén, detské animácie, detská postieľka a detská stolička v reštaurácii.

 

Web

 http://www.planetasunnybeach.com/planeta-hotel.html

Fotografie a videá