Orex Travel
(Slovenska Republika)

RIVERSIDE GARDEN RESORT & PREMIUM HOTEL

Základné informácie

Hotel ponúka ubytovanie so soft all inclusive formou otvoreného bufetu. Podrobný rozpis programu dostanú hostia pri ubytovaní. Miestne nealkoholické nápoje pri bazéne od 10:00 - 22:00 zdarma.      

 

Konečná cena pre 1 osobu od:

Popis

Vzdialenosť od letiska: Ercan (Lefkosia)  medzinárodné letisko 45 km

Najbližšie mesto (km): Kyrenia 8 km

Typ pláže: Piesočnato- kamenistá

Vzdialenosť od pláže: 2,5 km    

 

Poloha

4* Riverside Garden Resort postavený v r.2014 je rodinný komplex, ktorý sa nachádza v krásnej záhrade a poskytuje tak svojim klientom vytúžený pokoj a pohodu. Hotel disponuje celkovo 260 izbami a k vybaveniu hotela patrí recepcia, reštaurácia s terasou, spoločenská miestnosť s TV-SAT, bar, kaderníctvo a minimarket. Hotel disponuje i vlastnou bio záhradou, kde pestujú rôzne druhy zeleniny.    

Pláž

Riverside Premium hotel sa nachádza v oblasti Alsancak, 8 km od centra mestečka Kyrenia na severe ostrova. Medzinárodné letisko Ercan (Lefkosia) je vzdialené približne 45 km.

    

Vybavenie izieb

Jednoducho zariadené štandardné izby sú vybavené balkónom, klimatizáciou, TV, telefónom, súpravou na prípravu teplých nápojov, kúpeľňou , WC, fénom. Trezor je k dispozícii na recepcii zdarma. K dispozícii sú i izby pre hendikepovaných klientov.                     

 

Strava

Piesočnato-kamenistá pláž s pozvoľným vstupom do mora je od hotela vzdialená približne 2 km. Ležadlá, matrace, slnečníky sú zdarma. Plážové osušky sa poskytujú za poplatok. Transfer na pláž 4x denne hotel poskytuje zdarma. Občerstvenie na pláži je spoplatnené.       

 

Šport a zábava

Hosťom sú k dispozícii hlavná reštaurácia a á la carte reštaurácia, kde sa podávajú rozmanité jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne; Ranch bar.        

 

Wellness

Detským návštevníkom je k dispozícii bazén s oddelenou časťou, detské ihrisko, detská postieľka. Jazda na koni ako aj babysitting je možné využiť za poplatok.            

 

Pre deti

Klienti môžu zdarma využívať vonkajší bazén, vnútorný bazén,  fitness centrum, basketbal, tenis, volejbal. Za poplatok sú vodné športy na pláži, stolný futbal, biliard a osvetlenie tenisového kurtu, tenisové rakety. V soboty hotel pre hostí pripravuje príjemné večery v sprievode živej hudby.    

 

Web

Zdarma je vírivka a spoplatnená je sauna.      

 

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?