Orex Travel
(Slovenska Republika)

RUBI HOTEL

Základné informácie
Konečná cena pre 1 osobu od:

Popis

Vzdialenosť od letiska: 95 km

Najbližšie mesto (km): Avsallar (500 m)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Poloha

Starší hotelový komplex je obľúbený vďaka svojej krásnej piesočnatej pláži, ocenenej modrou vlajkou, ktorá je ako stvorená pre romantické prechádzky spojené so sledovaním čarovného západu slnka.  Je vhodný pre všetky vekové kategórie. Skladá sa z dvoch budov a spolu má 244 izieb. Jedna budova (Blok A) leží priamo na pláži, druhá (Blok B) je s plážou spojená podchodom. V hoteli sa nachádzajú 3 vonkajšie bazény, 1 vnútorný bazén pre dospelých aj deti, 2 vonkajšie bazény. K dispozícii sú mini market, klenotníctvo, galantéria, SPA centrum, salón krásy, kaderníctvo, služby lekára, fotografa, čistiareň, požičovňa motorových vozidiel, internetová kaviareň (za poplatok), WiFi (zdarma).

 

Pláž

Hotelový komplex sa nachádza v stredisku Avsallar s množstvom nákupných možností, ktorého centrum je vzdialené 500 m. Do Alanye je 22 km, letisko Antalya je vzdialené 95 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardná izba má SAT-TV, centrálnu AC, telefón, trezor (za poplatok), minibar (voda zdarma), kúpeľňu s WC a fénom. K dispozícii sú 2 izby pre hendikepovaných klientov. Ekonomické izby sú znevýhodnené veľkosťou a nemusia mať balkón.

 

Strava

Pekná piesočnatá pláž ocenená modrou vlajkou leží priamo pred hotelom, blok B je oddelený miestnou komunikáciou. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži aj pri bazéne bez poplatku.

 

Šport a zábava

Hlavná reštaurácia, bar pri bazéne a na diskotéke,  2 à la carte reštaurácie (rybia a turecká).

 

Wellness

Bez poplatku využívajú detský klub (4-12 rokov), 2 detské bazény, detské animácie, ihrisko, detskú postieľku, detské stoličky v reštaurácii.

 

Pre deti

 

Web

Zdarma môžete využiť hotelové denné a večerné animácie, nočné zábavy, rôzne hry. K dispozícii je tenisový kurt, tenisové príslušenstvo, šípky, boccia, stolný tenis, kolky, aerobik, posilňovňu, kanoe, vodný bicykel. Za poplatok je osvetlenie kurtov, motorové vodné športy na pláži, škola potápania.

 

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?