Orex Travel
(Slovenska Republika)

RUBI PLATINUM SPA RESORT & SUITES

Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 95 km

Najbližšie mesto (km): Avsallar

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Konečná cena pre 1 osobu od:

Popis

V exkluzívnom hoteli majú hostia k dispozícii 3 tematické reštaurácie, 4 bary a cukráreň, vonkajšie bazény, 2 detské bazény, 2 bazény pre najmenších, zábavný park pre deti, akvapark. Hotel odporúčame aj náročnejším klientom. Na športové vyžitie slúži fitness centrum, pilates, jóga, squash, tenisové kurty, basketbal, lekcie tanca, šípky, plážový volejbal a za poplatok vodné športy na pláži (windsurfing, parasailing, wake board, banán, water a jet ski). Hostia môžu za poplatok využívať služby SPA centra (vnútorný bazén, vírivka, parný a turecký kúpeľ, relaxačné zóny, kozmetický salón, masáže). Plážový servis je poskytovaný pri bazéne a na pláži zdarma. O pestré celodenné aktivity pre deti a dospelých sa stará medzinárodný animačný tím. Wifi je bez poplatku.

 

Poloha

Hotelový komplex sa nachádza v stredisku Avsallar, od medzinárodného letiska v Antalyi je vzdialený 95 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardná izbaLuxusne zariadené klimatizované izby s možnosťou prístelky (rozkladacie kreslo), s kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, LED SAT TV, telefónom, Wifi pripojením, setom na prípravu kávy a čaju, denne dopĺňaným minibarom, trezorom a balkónom. Ubytovanie je možné zabezpečiť aj v junior štúdiách pre 4 osoby.

 

Pláž

Nachádza sa priamo pri súkromnom zálive s pieskovo-kamienkovou plážou s mólom. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži aj pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej kuchyne formou bufetu. K dispozícii sú 3 á la carte reštaurácie, cukráreň a 5 barov.  

 

Pre deti

Bez poplatku využívajú Quercia mini klub (4 – 12 rokov), akvapark, detský bazén so šmykľavkami, detské animácie a detskú reštauráciu. Za poplatok je k dispozícii detská opatrovateľka.

 

Šport a zábava

Zdarma môžete využiť hotelové denné a večerné animácie, nočné zábavy, rôzne hry. Pilates, jóga,  zumba,  tenisové kurty, basketbal, lekcie tanca, šípky, plážový volejbal, lukostreľba, mini golf,  a za poplatok vodné športy na pláži (windsurfing, parasailing, wake board, banán, water a jet ski).

 

Wellness

Bez poplatku môžete relaxovať vo vnútornom bazéne a vo vírivke. Ostatné služby SPA centra sú spoplatnené: turecký kúpeľ, sauna, parná miestnosť, soľná miestnosť, masáže, starostlivosť o pleť, manikúra, pedikúra a služby kaderníka. 

 

Koncept

Koncept Platinum Ultra All Inclusive zahŕňa kvalitnú stravu – raňajky, neskoré raňajky, obedy, popoludňajšia káva a čaj s koláčmi a zmrzlinou, snacky, gozleme, večere a neskoré večere, nealkoholické a kvalitné miestne a medzinárodné alkoholické nápoje podávané 24 hodín denne. Vybrané importované nápoje, freshe a nápoje vo fľaši sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

www.rubiplatinum.com

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?