Orex Travel
(Slovenska Republika)

SHERWOOD BREEZES RESORT

Základné informácie
Konečná cena pre 1 osobu od:

Popis

Vzdialenosť od letiska: 10km

Najbližšie mesto (km):

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0m

 

Poloha

 Obľúbený, elegantný a dobre vybavený rezort na pobreží Antalyjského zálivu a časti Lara otvorili v roku 2005. V roku 2014 prešiel rekonštrukciou. Vďaka svojim službám je vhodný aj pre náročnejšiu klientelu, ako aj pre rodiny s deťmi. Hotel s rozlohou 33 000 m2 v dvoch budovách ponúka všetko pre plnohodnotnú dovolenku, preto ho vyhľadávajú nielen rodiny s deťmi, páry, ale aj samostatní cestujúci, dokonca aj obchodní cestujúci. Okrem iného je k dispozícii 9 vonkajších a 1 jeden vnútorný bazén, aquapark so 7 tobogánmi pre dospelých a 3 pre deti. Dovolenkovú pohodu dotvárajú služby forografa, kaderníctvo, nákupná ulička s obchodíkmi so striebrom, šperkami, výrobkami z kože či darčekovým obchodom.

 

Pláž

 Hotel sa nachádza 12 km od centra Antalye a 10 km od jej letiska. Nabližšia autobusová zastávka sa nachádza približne 100 m od hotela.

 

Vybavenie izieb

Štandardná izba: Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom, WC a fénom, SAT/ LCD TV, trezorom, súpravou na prípavu teplých nápojov, denne dopĺňaným minibarom, ústrednou klimatizáciou, telefónom, WiFi a balkónom. Izby upratujú a uteráky vymieňajú denne, posteľnú bielizeň menia trikrát do týždňa.

 

 

Strava

Súčasťou hotelového areálu je piesočnatá hotelová pláž, tiahnuca sa v dĺžke 160 m. K dispozícii sú plážové sprchy a prezliekárne. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Šport a zábava

Okrem hlavnej reštaurácie, ponúkajúcej jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne, sú k dispozícii 3 à la carte reštaurácie (turecká, talianska, mongolská - v jednej z nich pre ubytovaných raz zdarma pri predchádzajúcej rezervácii), 2 snack bary, domček, kde sa vo vybraných hodinách podáva gozleme, ako aj reštaurácia s nepretržitou prevádzkou. K dispozícii je aj 9 barov, vrátane dvoch denných a jedného nočného plážového baru, baru pri bazéne a diskobaru.

 

Wellness

Slúži im miniklub (5 - 12 rokov), teenage klub (13 - 17 rokov), detské ihrisko, detská diskotéka, detské bufetové stoly v reštaurácii. Detská  postieľka, aquapark a detské bazény.

 

Pre deti

Bez poplatku môžete využiť denné a večerné animácie, strečing, step aerobik, zumbu, vodnú gymnatistiku, vodné hry, plážový volejbal, bocciu, lukostreľbu, šípky, basketbal, futbal, minigolf, tenisové kurty a vybavenie, stoplný tenis a posilňovňu. Biliard, bowling, osvetlenie kurtov, vodné športy na pláži a počítačové hry sú k dispozícii za poplatok.

 

Web

Zdarma sú k dispozícii turecký kúpeľ, parný kúpeľ a sauna. Masáže, píling a ostatné služby salónu krásy sú za poplatok.

 

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?