Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 55km

Najbližšie mesto (km): Side 4km

Typ pláže: Piesočná

Vzdialenosť od pláže: 500m

 

Popis

Tento hotel, ktorý je vhodný nielen pre rodiny s deťmi ale aj pre všetkých milovníkov piesočnatých pláži. Side Alegria je vzdialená len 4 km od historického centra Side. Hotel pozostáva z hlavnej budovy so šiestimi poschodiami a dvoch nových dvojposchodových budov. Hotel má k dispozícii bazén s oddeleným destským bazénom, bazén so šmykľavkami, vnútorný bazén, fitnes centrum a SPA centrum. Jeho výhodou je poloha v blízkosti mesta Side, kde si môžete vychutnať prechádzky historickými uličkami mesta. Nákupné možnosti sa nachádzajú len 5 minút chôdze od hotela.

 

Poloha

Hotel sa nachádza v mestečku Kukmoy, od medzinárodného letiska v Antalyi je vzdialený 55 km, mesto Manavgat je vzdialené 8km a historické centrum Side len 4 km od hotela.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené klimatizáciou, LCD TV, minibarom (za poplatok), telefónom, TV, vlastnou kúpeľnou s WC vaňou/sprchou a fénom.

 

Pláž

Krásna piesková pláž sa nachádza 500 metrov od hotela. Ležadlá, slnečníky a matrace sú na pláži a pri bazéne bez poplatku, plážové osušky sú k dispozícii za menší poplatok.

 

Strava

Hlavná reštaurácia, ktorá sa nachádza v hlavnej budove ponúka jedlá medzinárodnej a miestnej kuchyne, k dispozícii je aj 2 a´la carte reštaurácie – talianska, osmanská (za poplatok), niekoľko barov a cukráreň (za poplatok). Minibar je v deň príletu doplnený vodou bez poplatku, ostatné nápoje sú spoplatnené.

 

Pre deti

Najmenším je k dispozícii mini klub s detskými animáciami, detský bazén, detské ihrisko, detská postieľka (na vyžiadanie, bez poplatku)

 

Šport a zábava

Hostia môžu využiť animačný program, volejbal, stolný tenis, posilňovňu, šípky. Za poplatok sú vodné športy na pláži a herňa.

 

Wellness

Turecký kúpeľ je možné využiť bez poplatku, ostatné služby SPA centra sú spoplatnené.

 

Koncept

All Inclusive  zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obed, večeru, polnočná polievka, mini raňajky (24:00-7:00), kávu, čaj, miestne turecké alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 – 23:00.  Importované nápoje, čerstvé ovocné šťavy a nápoje vo fľaši sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

 

Web

www.serenishotel.com

 

Fotografie a videá