Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 55 km

Najbližšie mesto (km): Side 9 Km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 150 m

   

Popis

Príjemný 5* hotel bol otvorený v r. 2015 a nachádza sa v obľúbenom rekreačnom stredisku Side Evrenseki. Medzi vybavenie rezortu patrí vstupná hala s recepciou, posedením a lobby barom, hlavná reštaurácia a 2 à la carte reštaurácie s orientálnou a talianskou kuchyňou, cukráreň, fotograf, kadernícky salón, optika, tetovací salón, konferenčná miestnosť,obchody, spa centrum a krytý bazén. WiFi pripojenie je v celom areáli hotela. V hoteli je možnosť zabezpečiť si i prenájom auta. Čistiareň a služby lekára sú za poplatok.

   

Poloha

Hotel sa nachádza v obľúbenom letovisku Side približne 9 km od jeho centra, kde sa nachádza množstvo historických pamiatok, reštaurácii, barov a obchodov. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 55 km.

   

Vybavenie izieb

Príjemné štandardné izby s výhľadom sú vybavené kúpeľňou so súprchou, klimatizáciou, WC, fénom, Sat TV, telefónom, trezorom minibarom, balkónom. Hotel disponuje i 2 izbami pre hendikepovaných klientov (bez balkónu). Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Súkromná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza 150m pred hotelom. Ležadlá, slnečníky sú k dispozícii zadarmo.  Osušky na pláži sú k dispozícii zdarma.

 

Strava

V hlavnej reštaurácii s vonkajšou terasou a v 2 a la carte reštauráciach (talianska,orientálna) sa podávajú špeciality domácej i medzinárodnej kuchyne. Občerstvenie a osvieženie je pre hostí pripravené celkovo v 5 baroch vrátane baru na pláži a baru pri bazéne.    

 

Pre deti

Pre deti od 4–12 rokov je pripravený hravý program v miniklube, detské animácie, mini disco, detský bazén, detská postieľka a detská stolička v reštaurácii. Babysitting je za poplatok.

    

Šport a zábava

Zdarma sú k dispozícii vonkajšie bazény so šmýkačkami, vnútorný bazén, denné a večerné animácie, stolný tenis, boccia, šípky, aerobic, plážový volejbal, vodné polo, fitness centrum. Spoplatnené sú všetky vodné športy na pláži.   

 

Wellness

Zdarma hotel poskytuje turecký kúpeľ (hamam), relaxačnú miestnosť, parnú miestnosť a saunu. Za poplatok je možné využiť masáže, peeling, salón krásy a služby kaderníctva.

   

Koncept

All inclusive koncept formou otvoreného bufetu ponúka raňajky, neskoré raňajky, obedy, poobedné občerstvenie, večere, polnočné občerstvenie, dezerty, zmrzlinu, kávu, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej produkcie. Importované nápoje, čerstvé ovocné šťavy a nápoje vo fľašiach sú spoplatnené. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

    

Web

Bližšie informácie na: www.sidesungate.com

     

Fotografie a videá