Orex Travel
(Slovenska Republika)

SULTAN OF SIDE

Konečná cena pre 2 osoby od:

Príjemný päťhviezdičkový hotel s výbornou polohou sa nachádza v časti  Çolakli, 7 km od Side a 13 km od Manavgatu. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, ale hlavne pre rodiny s deťmi.

Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 65 km

Najbližšie mesto (km): Side 7km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 250m

 

Poloha

 

Príjemný päťhviezdičkový hotel s výbornou polohou sa nachádza v časti  Çolakli, 7 km od Side a 13 km od Manavgatu. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, ale hlavne pre rodiny s deťmi.

 

Pláž

Hotel sa nachádza 56 km od medzinárodného letiska vAntalyi. Centrum Antalye je od hotela vzdialené 65 km, Side 7km a Manavgat 13 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, trezorom, kúpelnou so sprchovyım kútom a fénom. Wi-Fi je k dispozícii v lobby.

 

Strava

Piesočnatá plᾞ sa od hotela nachádza len 250 metrov. Na plᾞi sa nachádza aj sprcha. Ležadlá, matrace, slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Šport a zábava

K dispozícií je hosťom hlavná reštaurácia s terasou, podáva jedlá medzinárodnej kuchyne.  3 A la carte reštaurácie (rybia, talianska, turecká) a 6 barov.

 

Wellness

Deťom slúži detský mini klub vo veku 4-12 rokov, detské animácie, aquapark, tobogány, detské ihrisko, na vyžiadanie detská postieľka, v rešaurácií detská stolička, detské menu. Opatrovanie detí je za poplatok.

 

Pre deti

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, večerné vystúpenia, šípky, boccia aquapark, aerobik, vodné pólo, plážový volejbal, posilňovňu, stolný tenis, za poplatok biliard a vodné športy na pláži.

 

Web

Bez poplatku je hosťom k dispozícii sauna, hamam a parný kúpeľ. Za poplatok ostatné služby Spa centra.

 

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?