Orex Travel
(Slovenska Republika)

SUSESI LUXURY RESORT

Základné informácie

 

Konečná cena pre 1 osobu od:

Popis

 

Poloha

Hotel sa nachádza len 2 km od centra, známeho golfového strediska, Belek, 35 km od medzinárodného letiska v Antalyi.

 

Pláž

Piesočnato-kamienková, 300 m dlhá, pláž je ocenená modrou vlajkou a ohraničuje areál z juhu. Na pláži a pri bazénoch sú ležadlá, matrace, osušky a slnečníky zdarma, plážové pavilóny za poplatok. Pohodlie umocnia plážové prezliekárne, WC a oplachovacie sprchy.

 

Vybavenie izieb

Štandardná izba DeluxeKaždá priestranná, moderne zariadená izba má balkón, klimatizáciu, SAT-TV, telefón, trezor, minibar (denne dopĺňaný vodou a inými nealkoholickými nápojmi, pivom, lupienkami a keksíkmi), súprava na prípravu kávy a čaju, WiFi pripojenie, veľkoryso riešenú kúpeľňu s WC a fénom. Izby majú výhľad na more, prípadne na krajinu. Samozrejmosťou sú izby pre hendikepovaných klientov.

 

Strava

K dispozícii je hlavná reštaurácia ponúkajúca pokrmy rôznych kuchýň, reštaurácia pre dospelých, detská reštaurácia, 6 à la carte reštaurácií (juhoamerická, talianska, ďalekovýchodná, rybia, turecká, mexická), 3 snack bary, cukráreň a 12 barov, vrátane plážového, diskobaru, vínnej pivnice a baru pri bazéne. Lobby bar je otvorený 24 h vrámci UAI.

 

Šport a zábava

Určite treba zažiť animačné programy a večerné predstavenia, využiť možno 2 tenisové kurty s výbavou, mini futbal, stolný tenis, volejbal, squash, pilates, basketbal, zumba, pilates, vodnú gymnastiku, šípky, posilňovňu a akvapark. To všetko zdarma; spoplatňujú motorové vodné športy na pláži, profesionálne futbalové ihriská, osvetlenie tenisových kurtov, golf, v herni kolky a biliard.

 

Wellness

SPA centrum poskytuje zdarma 2 vnútorné bazény, turecký kúpeľ, saunu, parný kúpeľ, relaxačnú miestnosť. Spoplatňujú služby VIP SPA centra – masáže, starostlivosť o pleť a iné.

 

Pre deti

Najmenším je určený Caretta Kids Club mini (4-7 rokov) a midi (8-12 rokov), teen klub (13-16 rokov) s vlastnou reštauráciou, detským ihriskom, bazénom, šmykľavkami, tvorivou dielňou, kinom a mini amfiteátrom. Väčšie deti sa zabavia v klube Cool Age, kde je im okrem iného k dispozícii DJ či kolektívne športy. Služby opatrovateliek a detský kočík sú za poplatok.

 

Web

www.susesihotel.com 

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?