Orex Travel
(Slovenska Republika)

THE LUMOS DELUXE RESORT HOTEL & SPA

Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 130 km

Najbližšie mesto (km): Mahmutlar (3 km)

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 100 m

 

Konečná cena pre 1 osobu od:

Popis

Nový hotel otvoril svoje brány v letnej sezóne 2016. Má vkusne a účelne zariadené ubytovanie, kvalitnú a chutnú stravu, v niektorej zo 4 reštaurácií, pre deti je pripravený miniklub, pre dospelých široká paleta športových aktivít ako na súši, tak aj vo vode, SPA centrum a zábavný program zostavený skúseným animačným tímom. Hotel má k dispozícii tiež niekoľko bazénov, akvapark, súkromnú pláž, posilňovňu, nákupnú pasáž, práčovňu, požičovňu áut, salón krásy a služby lekára. Wifi je k dispozícii bez poplatku.  

 

Poloha

Hotel sa nachádza 130 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 3 km od nákupných možností v stredisku Mahmutlar. Alanya je od hotela vzdialená 10 km, hotel prevádzkuje 3x do týždňa transfer zdarma.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, AC, LCD SAT-TV, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi (bez poplatku), trezorom, kúpeľňou s vaňou a fénom.

 

Pláž

Súkromná piesočnato-kamienková pláž je od hotela oddelená miestnou komunikáciou, 100 m. Vstup do mora môže mať v niektorých častiach kamenné podložie. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.  

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite 2 à la carte reštaurácie (čínska, stredomorská) a snack reštauráciu; k dispozícii sú aj 4 bary, vrátane baru na pláži a diskobaru.  

 

Pre deti

Deťom slúži mini klub (4-12 rokov), mini disko, detské ihrisko, detský bazén, tobogany. Opatrovanie detí je za poplatok.  

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, vodné cvičenia, akvapark, plážový volejbal, stolný tenis, mini knižnicu, boccia, šípky, tenis (osvetlenie kurtov je za poplatok). Vodné športy na pláži, herňa, internetový kútik a počítačové hry sú spoplatnené.

 

Wellness

Hammam a sauna je bez poplatku. Služby SPA centra (rôzne masáže, pílingy), salón krásy a služby kaderníka sú spoplatnené.

 

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie, zmrzlinu, polnočný bufet. Podáva sa polnočná večera, zákusky, zmrzlina. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

Bližšie informácie na: www.lumoshotel.com

 

 

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?