Orex Travel
(Slovenska Republika)

THE LUMOS DELUXE RESORT HOTEL & SPA

Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 130 km

Najbližšie mesto (km): Mahmutlar (3 km)

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 100 m

 

Konečná cena pre 1 osobu od:

Popis

Nový hotel otvoril svoje brány v letnej sezóne 2016. Má vkusne a účelne zariadené ubytovanie, kvalitnú a chutnú stravu, v niektorej zo 4 reštaurácií, pre deti je pripravený miniklub, pre dospelých široká paleta športových aktivít ako na súši, tak aj vo vode, SPA centrum a zábavný program zostavený skúseným animačným tímom. Hotel má k dispozícii tiež niekoľko bazénov, akvapark, súkromnú pláž, posilňovňu, nákupnú pasáž, práčovňu, požičovňu áut, salón krásy a služby lekára. Wifi je k dispozícii bez poplatku.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 130 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 3 km od nákupných možností v stredisku Mahmutlar. Alanya je od hotela vzdialená 10 km, hotel prevádzkuje 3x do týždňa transfer zdarma.

 

Pláž

Súkromná piesočnato-kamienková pláž je od hotela oddelená miestnou komunikáciou, 100 m. Vstup do mora môže mať v niektorých častiach kamenné podložie. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, AC, LCD SAT-TV, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi (bez poplatku), trezorom, kúpeľňou s vaňou a fénom.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite 2 à la carte reštaurácie (čínska, stredomorská) a snack reštauráciu; k dispozícii sú aj 4 bary, vrátane baru na pláži a diskobaru.

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, vodné cvičenia, akvapark, plážový volejbal, stolný tenis, mini knižnicu, boccia, šípky, tenis (osvetlenie kurtov je za poplatok). Vodné športy na pláži, herňa, internetový kútik a počítačové hry sú spoplatnené.

 

Wellness

Hammam a sauna je bez poplatku. Služby SPA centra (rôzne masáže, pílingy), salón krásy a služby kaderníka sú spoplatnené.

 

Pre deti

Deťom slúži mini klub (4-12 rokov), mini disko, detské ihrisko, detský bazén tobogany. Opatrovanie detí je za poplatok.

 

Web

www.lumoshotel.com

 

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?