Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 130 km

Najbližšie mesto (km): Mahmutlar (3 km)

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 100 m

 

Popis

Tento nedávno postavený hotel po prvýkrát otvoril svoje brány v letnej sezóne 2016. Hostia sa môžu tešiť na moderné trendy interierového dizajnu, účelne zariadené ubytovanie, kvalitné služby a chutnú stravu. Hotel sa teší svojej popularite práve pre svoju kĺudnú polohu neďaleko banánových plantáži. V hoteli sa nachádza vonkajší bazén a aquapark, ktorý je s hotelom prepojený nadchodom z hlavnej budovy, vnutorný bázén pre deti i dospelých, SPA centrum, kaderníctvo, disko klub, detský kútik a mešita. Pripojenie na Wifi je na hoteli bez poplatku.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 150 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 3 km od centra mesta Mahmutlar. Alanya je od hotela vzdialená približne 15 km. V okolí hotela sú počas týždňa aj miestne kočovné bazáre. Presun na hotel môže trvať niekedy aj 4 hodiny v závislosti od premávky, povinnej prestávky a vykľadania ostatných cestujúcich v predchádzajúcich hoteloch.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, LCD SAT-TV, minibarom bez poplatku, súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi, trezorom bez poplatku, kúpeľňou s WC a fénom.

 

Pláž

Súkromná piesočnato-kamienková pláž na ktorú vedie z pred hotela tunel je vzdialená približne 100 m od hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu je možné využiť aj à la carte reštauráciu (raz za pobyt zdarma), snack reštaurácie na pláži a pri bazéne a k dispozícii je aj 5 barov, vrátane baru na pláži a diskobaru.

 

Pre deti

Deťom slúži mini klub, mini disko, detské ihrisko a detský bazén a aquapark. Opatrovanie detí je za poplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, vodné cvičenia, aquapark, plážový volejbal, stolný tenis, mini knižnicu, boccia, šípky, tenis. Vodné športy na pláži, herňa, internetový kútik a počítačové hry sú spoplatnené.

 

Wellness

Služby SPA centra ako sauna a turecký kúpeľ su bez poplatku. Salón krásy a služby kaderníka sú spoplatnené.

 

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie, zmrzlinu, polnočný bufet. Podáva sa polnočná večera, zákusky, zmrzlina. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Hotel nie je povinný poskytnúť stravu mimo vyhradeného času na stravovanie. Rozsah a kvalita stravovania závisí od triedy, kategórie, veľkosti a ceny ubytovacieho zariadenia, ako aj miestnych tradícií a zvyklostí. Podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

Bližšie informácie na: www.lumoshotel.com

 

 

Fotografie a videá