Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 40 km

Najbližšie mesto (km): Kyrenia (1,5 km)

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0 m     

 

Popis

Príjemný hotelový komplex je obľúbený svojou polohou priamo pri pláži a 10 minút chôdze od nákupných možností. Do centra letoviska hotel poskytuje kyvadlovú dopravu. Bol zrekonštruovaný v roku 2013 a má spolu 176 izieb. K dispozícii je vonkajší i vnútorný bazén, 3 kongresové sály, nachádza sa tu Kasíno. V lobby a na izbách je bezplatné WiFi.

      

Poloha

Hotel sa nachádza približne 1,5 km od centra letoviska Kyrenia s opevnením a menším prístavom a 40 km od nikózijského medzinárodného letiska Ercan. Hotel poskytuje transfer do mesta bez poplatku vo vyhradenom čase.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, centrálnou AC, SAT-TV, telefónom / trezorom a minibarom za poplatok, kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom.          

Pláž

Súkromná piesočnato-kamienková pláž sa nachádza pred areálom hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Osušky sú za poplatok.       

 

Strava

V hlavnej reštaurácii radi pripravia pokrmy domácej i medzinárodnej kuchyne. Počas pobytu je k dispozícii aj  snack bar.    

 

Pre deti

Slúži im mini klub (4-12 rokov), vyčlenená časť bazéna, detské ihrisko, detské postieľky; stráženie detí je za poplatok. V susednom hoteli Oscar môžu bezplatne využiť aquapark a lunapark.  

   

Šport a zábava

Bez poplatku možno využiť napríklad posilňovňu, animácie, stolný tenis, mini golf. Za poplatok sú vodné športy na pláži a potápanie, biliard, kasíno.

         

Wellness

Služby SPA centra sú za poplatok - vírivka, masáže či kozmetické procedúry.  

 

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, teplé nápoje. Freshe, ostatný alkohol, nápoje vo fľaši a snack bar sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

              

Web

www.vunipalacehotel.com     

Additional Information

Hotel požaduje vratnú kauciu 300 lír splatnú pri nástupe na ubytovanie, kaucia bude hosťom vrátena pri check-oute.

Fotografie a videá