Orex Travel
( Slovenska Republika)

VUNI PALACE HOTEL

Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 40 km

Najbližšie mesto (km): Kyrenia (1,5 km)

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0 m     

 

Konečná cena pre 1 osobu od:

Popis

Príjemný hotelový komplex je obľúbený svojou polohou priamo pri pláži a 10 minút chôdze od nákupných možností. Do centra letoviska hotel poskytuje kyvadlovú dopravu. Bol zrekonštruovaný v roku 2013 a má spolu 176 izieb. K dispozícii je vonkajší i vnútorný bazén, 3 kongresové sály, nachádza sa tu Kasíno. V lobby a na izbách je bezplatné WiFi.

      

Poloha

Hotel sa nachádza približne 1,5 km od centra letoviska Kyrenia s opevnením a menším prístavom a 40 km od nikózijského medzinárodného letiska Ercan. Hotel poskytuje transfer do mesta bez poplatku vo vyhradenom čase.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, centrálnou AC, SAT-TV, telefónom / trezorom a minibarom za poplatok, kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom.          

Pláž

Súkromná piesočnato-kamienková pláž sa nachádza pred areálom hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Osušky sú za poplatok.       

 

Strava

V hlavnej reštaurácii radi pripravia pokrmy domácej i medzinárodnej kuchyne. Počas pobytu je k dispozícii aj  snack bar.    

 

Pre deti

Slúži im mini klub (4-12 rokov), vyčlenená časť bazéna, detské ihrisko, detské postieľky; stráženie detí je za poplatok. V susednom hoteli Oscar môžu bezplatne využiť aquapark a lunapark.  

   

Šport a zábava

Bez poplatku možno využiť napríklad posilňovňu, animácie, stolný tenis, mini golf. Za poplatok sú vodné športy na pláži a potápanie, biliard, kasíno.

         

Wellness

Služby SPA centra sú za poplatok - vírivka, masáže či kozmetické procedúry.  

 

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, teplé nápoje. Freshe, ostatný alkohol, nápoje vo fľaši a snack bar sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

              

Web

www.vunipalacehotel.com     

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?