Orex Travel
( Slovenská Republika)

WATER SIDE RESORT

Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 70 km

Najbližšie mesto (km): Side (7 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 250m

Konečná cena pre 1 osobu od:

Popis

Veľkolepý krásny hotel, ktorý Vás očarí na prvý pohľad. Mám zaujímavú polohu na rozmedzí Stredozemného mora a rieky Manavgat. Hotel má hlavnú budovu (7 poschodí) a dokopy 374 izieb. Je vybavený 2 vonkajšími bazénmi (vrátane detského) a 2 vnútornými bazénmi, 4 šmykľavkami, SPA centrom alebo fitness centrom. K dispozícii je kaderníctvo, wifi (v lobby zadarmo), čistiareň a požičovňa motorových vozidiel. Hotel odporúčame náročnejším klientom, ktorí majú radi rezorty poskytujúce komplexné služby a pohodlie.

Poloha

Hotel sa nachádza 70 km od medzinárodného letiska v Antalyie. Najbližšie mesto Side, ktoré je obľúbené najmä vďaka svojej historickej časti, je od hotela vzdialené 7 km.

Vybavenie izieb

Elegantné izby sú moderne vybavené a majú balkón a sú vybavené klimatizáciou, telefónom, TV, trezorom (za poplatok), minibarom a setom na prípravu teplých nápojov. Kúpeľňa má WC, sprchu a fén. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných hostí.

Pláž

Piesočnato pláž je vzdialená od hotela približne 250m.  Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu je možné využiť à la carte reštaurácie (turecká, rybia, talianska); k dispozícii sú aj 4 bary (vrátane baru na pláži a snack baru).

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub vo veku 4-12 rokov, mini disco, detské bazény, 4  šmykľavky v aquaparku,  detské ihrisko, k dispozícii sú detské animácie.

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, vodná gymnastika,  fitness, šípky, basketball, mini golf, stolný tenis, tenis. Za poplatok je potápanie (3 km) a jazda na koni (3 km).

Wellness

Sauna a turecký kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, píling a ostatné služby SPA centra.

Web

http://www.watersideresorthotel.com/

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?