HERA PARK HOTEL

4  
SIDE / TURECKO / TURECKO
HERA PARK HOTEL
POPIS
Príjemný hotel blízko centra sa nachádza v letovisku Side. V blízkosti sú obchodíky, reštaurácie, bary, antické pamiatky, kde si môžete vychutnať krásnu prechádzku po prístave. Výhodná poloha ho predurčuje pre všetky vekové kategórie. K dispozícii je vonkajší bazén, vnútorný bazén, detský bazén, požičovňa motorových vozidiel, kaderníctvo, diskotéka, čistiareň, lekár, 2 konferenčné miestnosti a WiFi vo vstupnej hale zdarma.
POLOHA
Hotel sa nachádza v blízkosti centra Side, 4 km od Manavgatu, 65 km od medzinárodného letiska v Antalyi.
UBYTOVANIE
Štandardná izba
Každá izba má AC, SAT-TV, telefón, trezor (za poplatok), mini bar (za poplatok), kúpeľňu s WC a fénom. Ekonomické izby sú bez balkónu. Izby sú upratované denne, výmena uterákov a posteľnej bielizne 3x týždenne.
PLÁŽ
Piesočnatá pláž leží 250 m pred hotelom. Slnečníky a ležadlá sú na pláži a pri bazéne poskytované bez poplatku. Na pláži sú k dispozícii rôzne vodné športy väčšinou za poplatok, ktoré sú prevádzkované hotelom alebo aj miestnymi poskytovateľmi.  Jedlá a nápoje sú na pláži poskytované za poplatok.
STRAVOVANIE
K dispozícii  je hlavná reštaurácia, ktorá ponúka domáce i medzinárodné jedlá, Lobby bar, Vitamin bar, Restaurant&Pool bar a Disco Bar.
PRE DETI
Deťom je k dispozícii detské ihrisko a detský bazén.
ŠPORT A ZÁBAVA
Zdarma môžete využiť rôzne hry, stolný tenis, šípky, fitnes centrum. Motorové vodné športy sú za poplatok.
WELLNESS A ZDRAVIE
V hotelovom SPA centre môžete zdarma využiť saunu, turecký kúpeľ a vnútorný bazén. Za poplatok sú masáže, peeling, parná miestnosť a iné. 
KONCEPT
All Inclusive formou bufetu zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obed, snack bar, večeru, nealkoholické nápoje, teplé nápoje, lokálne alkoholické nápoje. Čerstvé ovocné šťavy, importované nápoje, kokteily sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú  hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.
WEB
www.heraparkhotel.com

Ceny & rezervácie

Odlet z

Prílet

Nocí

Izba 1
Dospelé osoby
DIEŤA