Vyberte krajinu :
Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

ADAM & EVE HOTEL Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 35 km

Najbližšie mesto (km): Belek (1 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Hotel bol postavený v roku 2006, renovovaný v 2014  a je označovaný ako "high class design" hotel. Rezort sa skladá z hlavnej budovy a vilkovej časti s názvom "Heaven Villas". Odporúčame ho najmä párom a mladým ľuďom hľadajúcim zábavu a romantiku spojenú s intímnym prostredím. Špecialitou hotela sú vystúpenia rôznych svetových DJ-ov a umelcov. Hotel je známy vďaka poskytovaniu extra VIP služieb: v rámci tzv. anjelskej služby sa anjeli starajú o hostí počas pobytu, zabezpečujú procedúry, rezervácie v à la carte reštauráciách, SPA centre, organizujú prekvapenia (napr. narodeniny, výročia, svadby a pod.) a starajú sa o celkovú pohodu ubytovaných. Hotel je určený pre klientov starších ako 16 rokov.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 35 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 45 km od centra Antalye, 2 km od nákupných možností v stredisku Belek.

 

Pláž

Piesočnatá pláž leží priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku, pavilóny sú za poplatok.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi, trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.  .  

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite 7 à la carte reštaurácie (rybia, turecká, steak house, sushi, talianska, tématická afrodiziakálna, tématická simulujúca slepotu ), k dispozícii je aj 7 barov, vrátane baru na pláži a na diskotéke.

 

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, tenisové kurty, ranná gymnastika, kurzy tanca, step aerobik, strečing, stolný tenis, boccia, plážový volejbal, mini futbal, vodná gymnastika, vodné pólo, šípky, jóga, pilates squash. Motorizované vodné športy sú za poplatok.

 

Wellness

Sauna, turecký kúpeľ, parný kúpeľ, jacuzzi sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, procedúry a ostatné služby SPA centra.

 

Koncept

Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa skoré raňajky, raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie. Podáva sa polnočná večera, zákusky, zmrzlina, gozleme, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

Viac informácií nájdete na: www.adamevehotel.com/

 

Dôležité informácie

Tradičný turecký hotel, ktorý neakceptuje výlučne mužské zloženie na izbe.

 

ADAM & EVE HOTEL Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo