Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

AGRABELLA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 25 km

Najbližšie mesto (km): Hersonissos (4 km)

Typ pláže: kamienková

Vzdialenosť od pláže: 280 m

 

Základné informácie

Hotel Agrabella sa nachádza v obľúbenom letovisku Hersonissos. Jeho veľkou výhodou je jeho poloha, odporúčame navštíviť miestne akvárium, akvapark, múzeum alebo golfové stredisko, ktoré sú v blízkosti. Stredisko je tiež centrom rušného nočného života. Hotelový komplex pozostáva z dvoch budov postavených v tradičnom štýle a ponúka ubytovanie v 124 izbách. Je vybavený vonkajším bazénom (s vyhradenou časťou pre deti), reštauráciou, kaviarňou, snack barom a barom na pláži.  Pre hostí sú tiež pripravené športové aktivity: potápanie, biliard (za poplatok) a stolný tenis. Za poplatok hotel ponúka aj možnosť masáží, prenájom automobilov, herňu a videohry, a trezor na recepcii. Wifi je k dispozícii za poplatok.

   

Poloha

Hotel sa nachádza 25 km od medzinárodného letiska Heraklion, v centre mesta Hersonissos.

   

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, SAT-TV, kúpeľňou a fénom; centrálnou klimatizáciou(za poplatok), chladničkou(za poplatok), Wi-Fi(za poplatok). K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných klientov.

        

Pláž

Verejná kamienková pláž sa nachádza 280 m od hotela, lehátka, matrace a slnečníky su na pláži za poplatok, pri bazéne bez poplatku. Osúšky za poplatok.  

   

Strava

Hlavná reštaurácia, snack bar, lobby bar, kaviareň a bar pri bazéne. 

      

Pre deti

Pre deti je vyhradená samostatná časť v rámci vonkajšieho bazéna, detské stoličky v reštaurácii, a na vyžiadanie detská postieľka.   

       

Šport a zábava

Bez poplatku stolný tenis, za poplatok biliard, vodné športy na pláži, potápanie. Vo vzdialenosti 7 km od hotela sa nachádza golfové ihrisko.

       

Wellness

Hotel ponúka masáže za poplatok.

    

Koncept

Hostia majú na výber z troch typov stravovania: raňajky, polpenzia a All Inclusive. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere formou bufetových stolov. All Inclusive zahŕňa okrem raňajok a večerí aj obed vo forme bufetových stolov. Zahŕňa tiež nealkoholické nápoje, teplé nápoje, miestne alkoholické nápoje, čapované pivo a víno v čase od 11:00 do 22:30.  Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

      

Web

Bližšie informácie na: http://www.agrabella.gr

    

Dôležité informácie

Od 1.1.2018 bude zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apasrtmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  5*  - 4 EUR / izba / noc

AGRABELLA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo