Mapa

ALAIYE KLEOPATRA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 119 km

Najbližšie mesto (km): Alanya 1 km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže:  130 m

Základné informácie

Príjemný rezort sa nachádza v blízkosti centra Alanye, kde sa neďaleko nachádza i viacero zaujímavých historických pamiatok. Súčasťou komplexu je tiež kaderníctvo, konferenčné priestory, vonkajší a vnútorný bazén, fitness centrum, sauna. Wi-Fi je dostupné na izbách i vo verejných priestoroch hotela.

Poloha

Hotel sa  nachádza  len 1 km od pulzujúceho centra Alanye, v blízkosti ktorého sa nachádza taktiež viacero zaujímavých historických pamiatok. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 119 km.

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú elegantne zariadené. Vybavené sú klimatizáciou, balkónom, TV, Wi-Fi, telefónom, sejfom (extra poplatok), mini chladničkou, fénom a kúpeľňou s vaňou a WC. K dispozícii sú i izby pre hendikepovaných klientov.

Pláž

Hotel je vzdialený asi 130 m od príjemnej piesočnatej pláže ocenenej modrou vlajkou, od ktorej je oddelený pobrežnou komunikáciou. Slnečníky,  ležadlá a matrace sú na pláži za poplatok.

Strava

V hoteli je hosťom k dispozícii hlavná reštaurácia. Osvieženie je pre hostí pripravené v 3 baroch, vrátane baru na pláži a baru pri bazéne.

Šport a zábava

Zdarma je k dispozícii vonkajší bazén (ležadlá a slnečníky sú pri bazéne zdarma), vnútorný bazén, fitness centrum, stolný tenis, šípky, animačný program pre deti i dospelých. Biliard je možné využiť za poplatok.

Wellness

Sauna, turecký kúpeľ a masáže sú k dispozícii za poplatok.

 

Pre deti

Pre deti je určený bazén s vyhradenou časťou pre deti.

Koncept

Hotel poskytuje ubytovanie s raňajkami, polpenziou alebo s all inculsive (10:00 – 23:00). V rámci all inclusive sú lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje zdarma. Importované nápoje a freshe sú spoplatnené. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Web

Bližšie informácie na: www.alaiyehotels.com

ALAIYE KLEOPATRA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo