Mapa

ALAIYE RESORT Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 105 km

Najbližšie mesto (km): Avsallar 2 km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 200 m

 

Základné informácie

Hotel Alaiye resort & spa zaujme detí a dospelých svojím pestrým aquaparkom, modernými a čistými izbami, kvalifikovaným a príjemným personálom. Pre hostí je pripravená domáca i medzinárodná strava, športové aktivity, či večerné programy v amfiteátri v podaní šikovných animátorov, ktorí pre vás majú nachystané zábavné vystúpenia. Hotel ponúka 2 vonkajšie bazény, 1 vnútorný bazén a detský bazén. K dispozícii je internetová kaviareň, práčovňa a požičovňa áut. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie. Na svoje si tu prídu rodiny s deťmi, ale aj tí, ktorí hľadajú oddych.

 

Poloha

Hotel je od medzinárodného letiska v Antalyi vzdialený 105 km a od Alanye 20 km. Najbližšie možnosti nákupov sú 2 km od hotela v stredisku Avsallar.

 

Vybavenie izieb

Štandardná izba má balkón, individuálnu klimatizáciu, SAT-TV, telefón, trezor (za poplatok), minibar, kúpeľňu s WC, sprchou/vaňou a fénom.

 

Pláž

Hotel sa nachádza približne 200m od piesočnatej pláže. Pláž je dlhá 80m a je ocenená modrou vlajkou. Ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne, 3 a´la carte reštaurácie: turecká, čínska a stredomorská, pancake house,  5 barov, vrátane baru na diskotéke.

 

Šport a zábava

Zdarma môžete využívať denné a večerné animácie (show program každý večer), plážový volejbal, stolný tenis, šípky, tenis, bocciu a aquapark. Za poplatok sú vodné športy na pláži, internet café.

 

Wellness

All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere a polnočné občerstvenie vo forme bufetových stolov, nealkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje a teplé nápoje. Importované nápoje, freshe a nápoje vo fľašiach sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Pre deti

K dispozícii je detský bazén, detská snack reštaurácia, detské ihrisko.

 

Web

Bližšie informácie na: www.alaiyeresorthotel.com

 

ALAIYE RESORT Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo