Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

ALDEMAR ROYAL MARE Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť letiska: 25km

Najližšie mesto: Hersonisisos 2km

Typ pláže: piesočnato-kamienkova

Vzdialenosť pláže: 0m

 

Základné informácie

Luxusný päťhviezdičkový hotelový komplex so známym spa centrom sa skladá z hlavnej budovy  a bungalovov v nádhernej záhrade. Nachádza sa v pokojnej oblasti Limenas, priamo na piesočnatej pláži. Centrum Hersonissosu s pobrežnou promenádou s množstvom taverien, barov a pubov, ktoré sú otvorené do ranných hodín, leží 2 km od hotela. Tento luxusný hotel disponuje 341 izbami a 43 luxusnými apartmánmi. V priestoroch hotela je wifi pripojenie.

 

Poloha

Hotel sa nachádza sa v pokojnej oblasti Limenas, asi 2km centra mesta Hernossisos. Medzinárodné letisko Hernossisos je od hotela vzdialené 25km.

 

Vybavenie izieb

Izby sú vybavené klimatizáciou, TV, telefónom, setom na prípravu čaju a kávy, trezorom, minibarom, wifi pripojenie (bez poplatku) a kúpelňou s WC, trezorom.

 

Pláž

Súkromná piesočnato kamienková pláž je priamo pred hotelom. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícií zdarma.

 

Strava

Hlavná reštaurácia ponúka jedlá domácej aj medzinárodnej kuchyne. K dispozícií sú hosťom aj a la carte reštaurácie ( ázijská, grécka, rybia, so zdravou výživou). Hotel disponuje 5 barmi, vrátane baru na pláži a pri bazéne.

 

Pre deti

Detský bazén, animačné programy pre deti, detské ihrisko, minidisco, detská postieľka, detské stoličky v reštaurácií. Detský kočík za poplatok.

 

Šport a zábava

Denné a večerné animácie, tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, šípky, plážový volejbal. Biliard, osvetlenie tenisových kurtov, squash, motorizované vodné sporty za poplatok.

 

Wellness

V areáli hotela sa nachádza spa centrum (vnútorný bazén, masáže, kozmetika, centrum krásy sauna) za poplatok.

 

Koncept

Hotel ponúka 3 druhy stravovania: raňajky, polpenziu alebo all inclusive. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere formou bufetu bez nápojov. All inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou otvoreného bufetu, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

Aldemarroyalpalcemare.gr

Dôležité informácie

Od 1.1.2018 bude zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apartmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  5*  - 4 EUR / izba / noc

 

 

ALDEMAR ROYAL MARE Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo