Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

AMARINA ABU SOMA RESORT AND AQUAPARK Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 55 km Hurghada

Najbližšie mesto (km): 8 km Safaga

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 200 m

 

Základné informácie

Amarina Abu Soma Resort & Aquapark hotel reprezentuje kvalitnú značku, ktorá je synonynom konceptu služieb spájajúcich excelentný servis s kvalitným ubytovaním. Komfort, elegancia, služby, zábava a výborné jedlo, to všetko patrí k silným stránkam rezortu. Návštevníci môžu využiť atrakcie aquaparku pozostávajúce z bazénov a šmykľaviek, služby spa centra (za poplatok), hlavnú reštauráciu, a´la carte reštaurácie či bary. Areál má bezbariérové prístupy.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 55 km od medzinárodného letiska v Hurghade, 8 km od mestečka Safaga v lokalite Abu Soma.

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom (za poplatok), súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi, trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

Pláž

Súkromná piesočnatá pláž sa nachádza približne 200 m od hotela. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú k dispozícii bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícii je niekoľko barov, vrátane baru na pláži a na diskotéke. Lobby bar je otvorený 24 h.

 

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub, junior klub, detské bazény, šmykľavky, detské disco, detské ihrisko, k dispozícii sú aj detské animácie. Opatrovanie detí je na vyžiadanie za poplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite animácie, posilňovňu, aerobik, stolný tenis, šípky, biliard, bocciu, plážový volejbal, tenisové kurty (za poplatok osvetlenie kurtov, tenisové vybavenie, tréner). Za poplatok je k dispozícii jazda na koni, herná miestnosť, surfovanie a potápanie.

 

Wellness

Sauna, turecký kúpeľ, jacuzzi, masáže a ostatné procedúry spa centra a salónu krásy sú za poplatok.

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.amarinahotels.com

Dôležité informácie

Pobyt je poskytovaný bez služieb delegáta. Cena letenky a ubytovania je dynamická a môže sa v priebehu dňa meniť. Konečná cena zájazdu bude potvrdená rezervačným oddelením.

 

Cena zájazdu nezahŕňa povinný príplatok za Gala večer počas Vianoc, Silvestra alebo Veľkej noci. Výška poplatku bude potvrdená rezervačným oddelením.

 

Letenky sú nerefundovateľné, storno poplatok je vo výške 100% z ceny letenky. Klienti nesú plnú zodpovednosť za správnosť údajov na zmluve. Zmena mena alebo termínu nie je možná.

 

Pri vstupe do Egypta platí pre slovenských občanov vízová povinnosť. Vízum nie je zahrnuté v cene zájazdu a je potrebné ho zakúpiť po prílete priamo na letisku (cca 25 USD).

 

Cestovná kancelária nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú klientovi nedodržaním vstupných a vízových podmienok.

AMARINA ABU SOMA RESORT AND AQUAPARK Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo