Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

AMC ROYAL HOTEL AND SPA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 17 km Hurghada

Najbližšie mesto (km): 11 km Hurghada Downtown

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 100 m

 

Základné informácie

AMC Royal Hotel & Spa je 5-hviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza na piesočnatej pláži pobrežia Červeného mora. Súkromná hotelová pláž poskytne dovolenkárom slnko, more a chvíle pohody. Hotel disponuje spa centrom, vonkajším bazénom, aquaparkom so šmykľavkami pre deti aj dospelých, hlavnou reštauráciou, a´la carte reštauráciami, niekoľkými barmi a Wifi (bez poplatku v rámci lobby priestorov).  

 

Poloha

Hotel sa nachádza 17 km od medzinárodného letiska v Hurghade a 11 km od Hurghady. Mesto El Gouna je od hotela vzdialené 13 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi (za poplatok), trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

 

Pláž

Súkromná piesočnatá pláž sa nachádza približne 100 m od hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky a uteráky sú k dispozícii bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícii je niekoľko barov, vrátane baru na pláži a na diskotéke. Lobby bar je otvorený 24 h.

 

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub, detský bazén, šmykľavky, detské disco, detské ihrisko, k dispozícii sú aj detské animácie.

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite animácie, posilňovňu, aerobik, vodný aerobik, živú hudbu, stolný tenis, šípky, bocciu, plážový volejbal. Za poplatok sú vodné športy jet-ski, potápanie, surfovanie a ďalšie.

 

Wellness

Sauna, turecký kúpeľ, jacuzzi, masáže a ostatné procedúry spa centra sú za poplatok.

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.amcroyalhotel.com

 

Dôležité informácie

Pobyt je poskytovaný bez služieb delegáta. Cena letenky a ubytovania je dynamická a môže sa v priebehu dňa meniť. Konečná cena zájazdu bude potvrdená rezervačným oddelením.

 

Cena zájazdu nezahŕňa povinný príplatok za Gala večer počas Vianoc, Silvestra alebo Veľkej noci. Výška poplatku bude potvrdená rezervačným oddelením.

 

Letenky sú nerefundovateľné, storno poplatok je vo výške 100% z ceny letenky. Klienti nesú plnú zodpovednosť za správnosť údajov na zmluve. Zmena mena alebo termínu nie je možná.

 

Pri vstupe do Egypta platí pre slovenských občanov vízová povinnosť. Vízum nie je zahrnuté v cene zájazdu a je potrebné ho zakúpiť po prílete priamo na letisku (cca 25 USD).

 

Cestovná kancelária nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú klientovi nedodržaním vstupných a vízových podmienok.

AMC ROYAL HOTEL AND SPA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo